logo

Sephora: nawet 90% taniej na letniej wyprzedaży!

26cze 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

My bardzo lubimy, kiedy w sklepach nie widać nic innego, jak wielkie, przekreślone, czerwone ceny. Dlaczego? Ponieważ to oznacza WYPRZEDAŻE! A w perfumeriach Sephora aż roi się od wyprzedażowych promocji. I mimo że marka obiecuje obniżki sięgające 70%, znaleźliśmy produkty, które przecenione są nawet o 90%!

Reklama

Witryny sklepowe opanowało już wyprzedażowe szaleństwo i niemal wszędzie możemy zobaczyć wielkie napisy "SALE", "WYPRZEDAŻ" czy przekreślone, czerwone ceny, które mają zwrócić naszą uwagę. I zwracają :-) Pamiętajcie jednak, żeby zachować czujność i każdej rzeczy z wyprzedaży dokładnie się przyjrzeć. Zawsze lepiej dwa razy coś sprawdzić niż wrocić do domu z wyprzedażowym "hitem". W przypadku zakupów online sprawa jest nieco prostsza, ponieważ szybko możecie wpisać w wyszukiwarkę dany produkt i sprawdzić go w porównywarce cenowej. Dzięki temu będziecie wiedzieć czy naprawdę warto skorzystać z danej wyprzedaży. To samo możecie jednak zrobić stacjonarnie - potrzebny Wam będzie wyłącznie zmysł obserwacji lub smartfon z dostępem do internetu. 

Wyprzedaż w perfumeriach Sephora zostawcie jednak nam - my za Was wzięliśmy ją pod lupę i, podobnie jak z innymi wyprzedażami w znanych sieciówkach, sprawdziliśmy czy warto z niej skorzystać. Chcecie wiedzieć co udało nam się ustalić?

Na wyprzedaży taniej nawet o 90%

Naszą uwagę w pierwszej kolejności zwróciły oczywiście rabaty. Marka Sephora na stronie głównej promuje zniżki maksymalnie sięgające 70%, tymczasem po wejściu w dział wyprzedaży możemy od razu zobaczyć, że niektóre kosmetyki przecenione zostały aż o 90%:

Sephora letnia wyprzedaż do -90%

Jeszcze więcej produktów tańszych o 90% znajdziecie na stronie wyprzedaży Sephora, ustawcie sortowanie od najniższej do najwyższej ceny :-) Wtedy zobaczycie wszystkie perełki, za które zapłacicie tylko 10% ich pierwotnej ceny. Oczywiście wybrane kosmetyki mogą już nie być dostępne w sklepie online lub wybrane kolory mogą być wyprzedane, dlatego sprawdzajcie wszystko dokładnie, łącznie z ceną, na karcie produktu. Może się okazać, że wyłącznie jeden, wybrany kolor danego lakieru do paznokci będzie przeceniony o 90%, a pozostałe kupicie już drożej.

Wyprzedażowe hity, które warto kupić

Poza kosmetykami przecenionymi aż o 90%, na wyprzedaży w Sephorze można znaleźć jeszcze kilka perełek, które naprawdę warto tam kupić. Dostaniecie je w bardzo atrakcyjnej cenie!

Sephora letnia wyprzedaż do -90%

Sephora letnia wyprzedaż do -90%

Sephora letnia wyprzedaż do -90%

Sephora letnia wyprzedaż do -90%

Sephora letnia wyprzedaż do -90%

Sephora letnia wyprzedaż do -90%

Letnie wyprzedaże to rzeczywiście jedne z największych obniżek i okazji w ciągu całego roku, ale nie tylko podczas wyprzedaży upolujecie kosmetyczne zdobycze w dobrej cenie. Nawet te drogerie, które nie wyprzedają swojeo asortymentu, przygotowały dla Was promocje!

Źródło zdjęcia głównego: http://ursynowaz.pl

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close