logo

Saturn zapłaci za Twoje zakupy w supermarkecie Piotr i Paweł

15paź 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Satun radzi: "myśl technologicznie", sam natomiast w swoich działaniach stawia bardziej na życzliwość wobec klienta i jego pełne zadowolenie. Skąd to wiemy? Do 21 października Saturn opłaca zakupy w supermarketach Piotr i Paweł. Sprawdź jak zdobyć bon na artykuły spożywcze przy zakupach elektroniki!

Wszystkie osoby, które lubią zakupy w Saturnie oraz Piotrze i Pawle ucieszą się z nowej promocji. Od dzisiaj, do 21 października 2015 r., Saturn będzie opłacał zakupy swoim klientom w supermarketach Piotr i Paweł. Zastanawiasz się jak to możliwe? Nas też to zaciekawiło, dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się temu z bliska!

Saturn płaci za zakupy

Saturn podjął się nieco ryzykownego zadania. Zaproponował swoim klientom, że ufunduje im zakupy w Piotrze i Pawle. Zasada jest prosta: za każde wydane 1000 złotych w Saturnie, otrzymujesz bon o wartości 100 złotych na zakupy w supermarketach Piotr i Paweł. Świetne rozwiązanie dla tych, którzy mają przed sobą zakup kosztownego sprzętu!

Bon na zakupy nie podlega oczywiście wymianie na gotówkę. Jednak jeśli jakiś sprzęt w Twoim domu się popsuł i będziesz akurat musiał kupić lodówkę, pralkę, telewizor, komputer i wydasz około 3000 złotych, to otrzymasz aż 300 złotych na zakupy w Piotrze i Pawle! I to zupełnie za darmo, bo sprzęt tak czy siak musiałbyś kupić :-) To jak, skusisz się na tę promocję? Przy okazji możesz sprawdzić także nowe kupony i zniżki na RTV AGD:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close