logo

Saturn zapłaci pierwszą ratę za Twoje zakupy

08sty 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

W Saturnie trwają obchody 10. urodzin. Promocje cenowe nie są jedyną miłą niespodzianką, jaka z tej okazji czeka na klientów. Tylko teraz ten znany sklep zapłaci za Was pierwszą ratę za kupiony w nim sprzęt.

Z tej nietypowej akcji promocyjnej ucieszą się zwłaszcza osoby, które w najbliższym czasie planowały zakup sprzętu RTV lub AGD na raty. Ta oryginalna promocja potrwa od 8 do 14 stycznia.

Nagrodą w promocji jest spłata przez Saturn pierwszej raty kredytu udzielonego w czasie trwania akcji. Wartość nagrody jest równa kwocie niezbędnej do całkowitej spłaty raty kredytu w terminie zgodnym z harmonogramem spłat.

Promocja prowadzona jest w całym kraju, we wszystkich sklepach oznaczonych logo sieci SATURN, a także w sklepie internetowym, jednak wyłącznie w opcji "Sprzedaż ratalna - odbiór w markecie". Udział w niej może wziąć każdy, kto zawsze umowę o kredyt na zakup towarów i usług i wypełni formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest zarówno w Punkach Obsługi Klienta w sklepach stacjonarnych, jak i jako załącznik do regulaminu.

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close