logo

Saturn zapełni Twoją nową lodówkę!

13paź 2014

Kategoria: Promocje | Autor:

0

Nie ma niczego smutniejszego niż pusta lodówka. Z tym problemem postanowili walczyć Saturn i Frisco.pl poprzez swoją nową akcję promocyjną.

Prawdopodobnie wielu z Was mogło już usłyszeć o najnowszej współpracy dwóch znanych sklepów oferujących wypełnienie nowozakupionej lodówki. Mimo, że koncept nie jest nowatorski i mieliśmy już wielokrotnie okazję brać udział w podobnych akcjach, to nadal jest warty naszej głodnej rabatów uwagi.

Oferta promocyjna podzielona jest na 4 warianty cenowe, przez co im więcej zapłacimy za nasz nowy kuchenny sprzęt, tym wyższa wartość cenową będzie miał bon do Frisco:

  • Od 999 zł do 1999 zł otrzymamy bon o wartości 100zł
  • Od 2000 zł do 2999 zł otrzymamy bon o wartości 200 zł
  • Od 3000 zł do 3999 zł otrzymamy bon o wartości 300 zł
  • Od 4000 do 20 000 zł otrzymamy bon o wartości 400 zł

Oprócz różnorodnych progów cenowych Saturn także oferuje 4 różne typy lodówek, które powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Dodatkowym plusem jest też to, że mimo, iż promocja obowiązuje do 16 października 2014, bony spożywcze ważne są do 30 listopada 2014. Obowiązuje ona także wymieniona na plakacie darmowa dostawa, z zastrzeżeniem, iż może ona odbywać się jedynie na terenie naszego kraju.

Żebyście jednak nie mieli wrażenia, że zajmujemy się tylko wychwalaniem ofert, znaleźliśmy jeden minus w calej akcji. Promocja ta będzie najbardziej rentowna tylko dla mieszkańców stolicy, gdyż z dostawy poza teren Warszawy wykluczone zostają produkty świeże (np. mięso, pieczywo) i alkohol.

Na szczęście nie wszystkie promocje opłacają się głównie mieszkańcom stolicy ;) Poniżej przedstawiamy oferty, które są dostępne dla każdego.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close