logo

Saturn oddaje pieniądze! Za każde wydane 500 zł daje 50 zł

21sie 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Planujesz zakupy sprzętu RTV lub AGD? Teraz jest na to idealny moment: w Saturnie robiąc zakupy za min. 500 zł, otrzymasz dodatkowe 50 zł.

Tego typu akcje nie zwrócą uwagi wszystkich - rozdawane 50 zł nie jest na pewno zachętą do wydania 500 zł, jeśli wcześniej nie myślało się o tak sporym wydatku. Inaczej sprawa wygląda wtedy, kiedy i tak zamierzaliśmy się z zakupem pralki, lodówki, telewizora, komputera czy jakiegokolwiek innego sprzętu gospodarstwa domowego lub elektronicznego. Wówczas wydając np. 1500 zł na lodowkę, otrzymamy aż 150 zł zniżki.

Saturn promocja

Promocja potrwa do niedzieli, 23 sierpnia 2015 roku w sklepach stacjonarnych Saturn i w sklepie internetowym www.saturn.pl.

Każdy, kto w tym czasie zrobi zakupy za min. 500 zł otrzyma kartę podarunkową Saturn, doładowaną kwotą 50 zł. W przypadku jednorazowego zakupu za kwotę będącą wielokrotnością 500 zł, karta zostanie doładowana odpowiednio wielokrotnością kwoty 50 zł (wydajesz 2000 zł, dostajesz 200 zł, wydajesz 2500, dostajesz 250 zł i tak dalej...). Nagrody (karty podarunkowe) będą wydawane w punkcje informacyjnym sklepu, w którm dokonanu zakupu, po okazaniu dowodu zakupu. Jeżeli zdecydowaliśmy się na zakupy w sklepie internetowym z dostawą do domu, wówczas taka karta podarunkowa zostanie dołączona do przesyłki.

Szczegółowy regulamin promocji można pobrać klikając w ten link.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close