logo

Samsung: odbierz do 1720 zł zwrotu za swój smartfon!

31sty 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Twój obecny smartfon powoli zaczyna odmawiać posłuszeństwa? Zastanawiasz się nad wymianą telefonu na nowszy model? Mamy dla Ciebie promocję, z którą możesz zyskać nawet 1720 zł zwrotu gotówki za dotychczasowy telefon. Jak skorzystać z tej okazji?

Reklama

Wszyscy, którzy zastanawiali się nad zmianą swojego smartfona na nowszy model, właśnie teraz poważnie powinni rozważyć ten pomysł. Dlaczego? Marka Samsung wystartowała z promocją, dzięki której na zakupie nowego telefonu możecie zyskać nawet 1720 zł zwrotu za swojego obecnego smartfona. Jak to możliwe? Kupujecie nowy telefon, kurier odbiera od Was dotychczasowego smartfona, a później otrzymujecie za niego pieniądze na swoje konto. Proste, prawda? :-)

Jak skorzystać z promocji?

Promocja trwa do 31 marca (lub do wyczerpania puli promocyjnej) i objęte są nią najnowsze modele smartfonów Samsung Galaxy:

Samsung Trade In 2018 promocja

  • Samsung Galaxy S8,
  • Samsung Galaxy S8+,
  • Samsung Galaxy Note8,
  • Samsung Galaxy A8,
  • Samsung Galaxy Tab S3

Żeby skorzystać z promocji i otrzymać zwrot do 1720 zł musicie kupić jeden z modeli promocyjnych Samsung u partnerów wskazanych przez organizatora - pełną listę znajdziecie w REGULAMINIE promocji, ale poniżej zamieszczamy kilka sklepów, które biorą udział w akcji:

Samsung Trade In 2018 promocja

 

Później na swoim nowym smartfonie Samsung musicie uruchomić aplikację Samsung Members, dzięki której otrzymacie kod rabatowy o wartości 250 zł. Kod ten zwiększy później wycenę Waszego starego telefonu właśnie o tę kwotę. Kolejnym krokiem jest wycena dotychczasowego telefonu. Dokonacie jej na stronie: samsung.kupimyto.pl. Potem kurier, po wcześniejszym umówieniu się z Wami, przyjedzie zabrać od Was stary telefon, a Wy otrzymacie zwrot na swoje konto (ustalony wcześniej podczas wyceny) po weryfikacji stanu urządzenia. Nie zapominajcie, że z kodem pobranym przez aplikację Samsung Members otrzymacie jeszcze dodatkowe 250 zł!

Odbierz dodatkowy kod na 250 zł!

Samsung Trade In 2018 promocja

Pobranie i skorzystanie z aplikacji Samsung Members jest warunkiem skorzystania z promocji. Ale dzięki temu możecie zyskać dodatkowe 250 zł! :-) Jak to zrobić? Wystarczy, że po zakupie smartfona Samsung objętego promocją:

  1. Wyszukacie w menu aplikację Samsung Members i zalogujecie się do niej.
  2. Wybierzecie zakładkę "Korzyści" w górnym menu.
  3. Klikniecie na baner promocyjny "Dodatkowe 250 zł za Twój obecny smartfon".
  4. Pobierzecie kod.

Podniesie on wartość wyceny Waszego dotychczasowego smartfona o 250 zł!

Kupony rabatowe na gadżety i akcesoria do telefonów

Do nowego smartfona z pewnością przyda Wam się kilka nowych gadżetów. Mamy kupony rabatowe!

-> Groupon: personalizowane etui na telefon i szkło hartowane:

Akcesoria i gadżety do smartfonów

-> FastDeal: rowerowy lub samochodowy uchwyt do telefonu:

Akcesoria i gadżety do smartfonów

Szukacie jeszcze więcej promocji na smartfony i elektronikę? Wiemy, gdzie je znajdziecie!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close