logo

Samsung: nawet 700zł premii na konto za zakup sprzętu!

19mar 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Przy maluchach w domu Wasza pralka pierze niemalże cały czas? Szukacie nowego sprzętu, który będzie bardziej energooszczędny, dopierze wszystkie zabrudzenia, a jednocześnie wypłuka dokładnie detergenty? Teraz za zakup pralki lub pralko-suszarki Samsung Quick Drive otrzymacie nawet 700zł premii na konto!

Reklama

Pralka to jeden z tych sprzętów, który zdecydowanie najczęściej używany jest w domu, szczególnie jeśli ma się małe dzieci. Niekiedy, przy pociechach, uruchamiana jest codziennie lub przynajmniej kilka razy w tygodniu. Coraz więcej osób, ze względu na oszczędność czasu i miejsca, decyduje się na zakup pralko-suszarki. To świetne rozwiązanie jeśli nie macie pralni lub osobnego pomieszczenia, w którym możecie rozstawić suszarkę. Właśnie rozglądacie się za nowym sprzętem? Robicie rozeznanie, co najlepiej sprawdzi się w Waszym przypadku? Samsung wystartował ze specjalną akcją. Teraz za zakup pralki lub pralko-suszarki Samsung Quick Drive będziecie mogli otrzymać nawet 700 zł premii na konto. Dlaczego (oczywiście poza korzyścią finansową) warto zdecydować się na jeden z modeli biorących udział w promocji?

Sprzęt piorący Samsung - dlaczego warto?

  • Technologia Quick Drive: skraca czas prania nawet o połowę i zmniejsza zużycie energii do 20%.
  • Drzwi AddWash: dodatkowe drzwiczki umożliwiające dodania ubrań na dowolnym etapie prania bez ryzyka wylania wody.
  • Technologia Eco Bubble: aktywna piana skutecznie usuwa zabrudzenia w niskiej temperaturze, przyjazna dla tkanin delikatnych, skutecznie wypłukuje resztki detergentów dlatego nie powoduje podrażnień na wrażliwej skórze niemowlaka. Usuwa nawet 99,9% bakterii.
  • Klasa energetyczna A+++: mniejsze rachunki za prąd, nawet 20% mniejsze zużycie energii podczas prania.
  • 10 lat gwarancji: aż 10-letnia gwarancja na silnik Digital Inverter.
  • Autodozowanie: dozownik automatycznie dobiera odpowiednią ilość detergentu i płynu do płukania (środki piorące można uzupełniać raz na miesiąc).

Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto właśnie teraz kupić pralkę lub pralko-suszarkę Samsung Quick Drive :-)

Jak otrzymać zwrot środków na konto?

Samsung zwrot za zakup pralki

  1. Kup pralkę lub pralko-suszarkę Samsung Quick Drive w okresie promocji (do 30.04).
  2. Zarejestruj produkt na www.pralki.samsung.pl w ciągu 21 dni od daty zakupu (podaj nr seryjny).
  3. Napisz opinię o zakupionym produkcie.
  4. Odbierz nawet 700 zł zwrotu na wskazane przez Ciebie konto.

Modele objęte promocją znajdziecie na stronie sklepu Media Expert. Poniżej kilka z nich:

Samsung zwrot za zakup pralki

Przy każdej pralce lub pralko-suszarce objętej tą akcją znajdziecie informację o premii, którą otrzymacie za zakup. Ile będziecie musieli wydać żeby dostać najwyższy możliwy zwrot?

Samsung zwrot za zakup pralki

Za model pralki Samsung Quick Drive WW10M86INOA/EO zapłacicie 5599 zł i zwrot 700 zł z tej kwoty po spełnieniu wszystkich warunków promocji. Oczywiście dostępne są także tańsze modele, wtedy uzyskacie po prostu niższy zwrot środków na konto, ale wciąż oszczędzicie na zakupie nowej pralki lub pralko-suszarki :-)

Przyda Wam się nie tylko nowa pralka? Szukacie promocji na sprzęt, dzięki którym wyposażycie swoje mieszkanie? A może rozglądacie za ratami 0%, ponieważ nie chcecie wydawać swoich oszczędności na sprzęt RTV i AGD? Wiemy, gdzie jeszcze skorzystacie z promocji!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close