logo

Samsung: kup SMART TV i odbierz pakiet rozrywki gratis

18sie 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Myślisz o zmianie swojego telewizora, ale jak do tej pory nie znalazłeś jeszcze wystarczających argumentów, żeby wybrać się do sklepu? Twoja żona, mąż, znajomi męczą Cię o dodatkowe pakiety z serialami? Świetnie się składa! Promocja Samsung to doskonały powód, żeby pozbyć się swojego starego telewizora i zyskać o wiele więcej.

Reklama

Jeśli z zapartym tchem czekasz na kolejny odcinek "Paktu", "Gry o tron", "Watahy", "Domu grozy", "Drugiej szansy", "Top model" czy innego serialu lub programu rozrywkowego, chcesz być na bieżąco z najnowszymi serialowymi hitami i jeszcze na dodatek oglądać je na dużym ekranie we własnym domu - mamy coś dla Ciebie!

Tylko do końca września (30.09.2016) przy zakupie wybranego telewizora Samsung o przekątnej 55" otrzymasz pakiet o wartości 500 zł, a w nim:

  • dostęp do ponad 500 popularnych seriali i filmów w HBO GO przez 3 miesiące
  • dostęp do filmów i seriali w player.pl przez pół roku
  • dostęp do filmów i seriali w Filmbox przez pół roku

Promocja Samsung to doskonała okazja żeby kupić SMART TV i dostać nieograniczony dostęp do najlepszej rozrywki nawet przez pół roku. A to nie lada gratka dla każdego zjadacza seriali!

Jak wziąć udział w promocji?

Samsung promocja

*REGULAMIN PROMOCJI

  1. Najpóźniej do 30 września kup telewizor Samsung o przekątnej 55" lub większy - sprawdź listę modeli objętych promocją.
  2. Maksymalnie do 31 października zarejestruj zakup telewizora wypełniając formularz zgłoszeniowy z Twoimi danymi osobowymi oraz modelem telewizora, numerem seryjnym i skanem dowodu zakupu.
  3. Odbierz maila z voucherem, dzięki któremu uzyskasz dostęp do player.pl, Filmbox i HBO GO.

Na stronie akcji promocyjnej będziecie mogli porównać ceny danego telewizora w zależności od sklepu i wybrać najkorzystniejszą okazję. Telewizory Samsung SMART TV objęte promocją kupicie bezpośrednio na stronie Samsung oraz w:

Aby wykorzystać voucher konieczna jest rejestracja i założenie konta na player.pl, Filmbox i HBO GO. Wszystkie informacje dotyczące rejestracji znajdziecie na STRONIE. Po zakończeniu ważności vouchera korzystanie z tych serwisów będzie się odbywało na zasadach opisanych w regulaminie danego serwisu, dlatego koniecznie dokładnie zapoznaj się ze wszystkimi punktami, żeby później nie zdziwić się wysokością rachunku.

A skoro już zdecydujesz się na nowy telewizor, z pewnością przyda się do niego kino domowe czy konsola. W jakich sklepach znajdziesz rabaty i zniżki na sprzęt RTV?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close