logo

Samsung: dołącz do newslettera i korzystaj z benefitów

07cze 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Interesują Cię promocje, nie tylko te odzieżowe czy kosmetyczne, ale także na sprzęt AGD czy RTV? Chcesz jako pierwszy dostawać informacje o nowych rabatach i premierach? Dołącz do newslettera marki Samsung i bądź o krok przed innymi.

Reklama

Niektóre sklepy przy składaniu zamówienia niejako wymuszają na kupującym zapis do swojej bazy adresów e-mail. Zazwyczaj obok obowiązkowych checkboxów z regulaminem zakupów pojawia się także informacja o dołączeniu do newslettera. Niekiedy checkbox ten jest już automatycznie zaznaczony, a my przez nieuwagę dajemy się złapać na haczyk. Ale czy zawsze jest to złe? 

Zapis do newslettera - czy warto?

Samsung newsletter promocje

Nie zawsze zostawienie swojego adresu mailowego i podstawowych danych jest złe. O ile zapiszecie się do newslettera firmy czy marki, którą lubicie, korzystacie z jej produktów i naprawdę żywo interesujecie się nowinkami danej marki czy nowymi promocjami - warto w takim newsletterze po prostu być. Wtedy korzyści płynących z dołączenia do bazy jest naprawdę wiele:

  • otrzymujecie oferty dopasowane do swoich upodobań, zainteresowań, preferencji, wieku, płci
  • dostajecie wskazówki i ciekawostki dotyczące produków
  • jako pierwsi dowiadujecie się o konkursach i dodatkowych benefitach
  • wiecie dokładnie, kiedy będzie miała miejsce premiera nowego produktu

 

Jak dołączyć do newslettera Samsung?

Dlaczego wspominamy akurat o tej firmie? My gorąco zachęcamy Was do dołączania do każdego newlettera marek, których produkty kupujecie albo macie w planach ich zakup. Ale marka Samsung naprawdę dynamicznie podbija rynek, głównie elektroniczny, a sami dobrze wiecie, że w tej branży wszystko zmienia się z sekundy na sekundę. Dlatego właśnie warto zapisać się do bazy mailowej Samsunga, żeby na bieżąco śledzić wszystkie nowinki, dowiadywać się o premierach, a także promocjach, które w przypadku wysokiej jakości produktów są szczególnie porządane.

Żeby móc jak najszybciej korzystać z ekskluzywnych rabatów i zniżek - wejdźcie na stronę Samsung.com i wypłenijcie krótki formularz:

Newletter Samsung

Po chwili na swojej skrzynce powinniście znaleźć maila z linkiem aktywacyjnym, w który trzeba kliknąć żeby potwierdzić subskrypcję. Sami przeszliśmy przez ten proces i chwilkę trwało zanim e-mail potwierdzający od Samsunga do nas dotarł, także uzbrojcie się w chwilkę cierpliwości :-) Warto!

Bardzo często w zamian za dołączenie do bazy mailowej sklepy oferują mały prezent - Wy zostawiacie swoje dane, ale dostajecie rabat, który możecie wykorzystać przy okazji swojego zamówienia. Gdzie taki prezent otrzymacie?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close