logo

Salony Agata: 50 rat 0% lub 100zł rabatu za każdy wydany 1000zł

13mar 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Urządzacie lub wyposażacie właśnie swoje wnętrze? W Salonach Agata skorzystacie aż z dwóch, atrakcyjnych promocji! Teraz meble i akcesoria kupicie w ratach 0%, a za każdy wydany 1000 zł otrzymacie 100 zł rabatu!

Reklama

Wasz pies wygryzł dziurę w kanapie? Szukacie większego stołu, przy którym będziecie mogli jeść wspólnie posiłki całą rodziną? A może marzy Wam się ogromne łóżko z wygodnym materacem, dzięki któremu będziecie mogli w weekend spać do późna (chociaż trudniej będzie Wam się wstawało do pracy)? Jeżeli potrzebowaliście naprawdę dobrego powodu do zakupu nowej sofy, szafy czy regału, teraz w Salonach Agata skorzystacie z promocji ratalnej i dodatkowych rabatów.

50 rat 0% bez dodatkowych kosztów

Salony Agata promocje raty 0%

Jeżeli nie chcecie wydawać swoich oszczędności na wyposażenie wnętrz, do 16 marca w Salonach Agata kupicie meble i dekoracje na raty. Ta promocja to świetne rozwiązanie dla osób, które wolą zostawić gotówkę na "czarną godzinę", a jednocześnie nie chcą spłacać dodatkowych odsetek. W Salonach Agata dostępna jest opcja rat 0%. Jak z nich skorzystać?

  1. Kup dowolny produkt za min. 100 zł.
  2. Rozłóż zakup na 50 rat 0%.
  3. Złóż wniosek i czekaj na decyzję banku.

Jeżeli przejdziecie pozytywnie weryfikację, będziecie mogli kupić wymarzone łóżko, wygodny materac czy stylowe dodatki w ratach 0% :-) Jednak poza promocją ratalną, w Salonach Agata skorzystacie z jeszcze jednej okazji do oszczędzania.

100 zł rabatu za każdy wydany 1000 zł

Nie każdy lubi zakupy na raty, nawet jeśli są to raty 0% (bezodsetkowe). Niektórzy wolą wydać gotówkę i nie zaprzątać sobie głowy comiesięczną spłatą. Jeżeli należycie właśnie do tej grupy osób, teraz kupując meble i akcesoria w Salonach Agata, otrzymacie 100 zł rabatu za każdy wydany 1000 zł (ta promocja nie łączy się z promocją ratalną). I tak, na przykład, kupując sofę w przecenie za 1350 zł, dostaniecie dodatkowe 100 zł zniżki.

Salony Agata promocje raty 0%

Za rozkładany narożnik z funkcją spania zapłacicie dzięki tej promocji 1859 zł zamiast 2059 zł:

Salony Agata promocje raty 0%

Oczywiście rabat otrzymacie nie tylko przy zakupie sofy czy narożnika, zniżka naliczy Wam się na wszystkie produkty o wartości minimum 1000 zł.

Salony Agata promocje raty 0%Zastanawiacie się, w jakich jeszcze sklepach uda Wam się kupić dekoracje i meble w promocji? Mamy listę rabatów! 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close