logo

Salony Agata: 50 rat 0% albo 100 zł rabatu za zakupy

19kwi 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

W Agata Meble wystartowała świetna promocja! W ramach niej możecie skorzystać z korzystnych rat 0% na zakup nowych mebli lub dodatkowego rabatu w wysokości aż 100 zł na zamówienie! Szczegóły opisujemy dla Was w naszym artykule.

Reklama

Musicie wymienić swoją dotychczasową kanapę? Marzycie o dużej, funkcjonalnej i pojemnej szafie lub potrzebujecie dokupić do stołu nowe krzesła, ale nie chcecie obciążać domowego budżetu i wydawać wszystkich oszczędności? Kupno nowych mebli to nie lada wydatek. Coś jednak na to poradzimy :-) Wypatrzyliśmy dla Was atrakcyjne promocje w Salonach Agata!

Promocje w Salonach Agata

Agata Meble promocje gdziepromocja.pl

50 rat 0%

Raty 0% to dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą wydawać wszystkich swoich oszczędności na kupno nowych mebli. Musicie jednak być świadomi, że wówczas Wasz miesięczny budżet domowy może zostać nieco nadszarpnięty. Jeśli jesteście pewni, że będziecie mogli co miesiąc pozwolić sobie na dodatkowe koszty w postaci spłaty raty - to dobre rozwiązanie właśnie dla Was. Tym bardziej, że nie ponosicie w związku z tym żadnych dodatkowych kosztów i nie spłacacie odsetek. Oddajecie dokładnie tyle, ile kosztuje dany mebel. 

Do 29 kwietnia w Salonach Agata skorzystacie z promocji ratalnej, dzięki której nowe meble będziecie mogli kupić w maksymalnie 50 ratach 0% bez odesetek. Promocja ta obejmuje cały asortyment sklepu, którego wartość przekracza 100 zł. Jeśli jednak macie odłożoną gotówkę właśnie na zakup nowych mebli i promocja ratalna niekoniecznie Was interesuje - możecie skorzystać z dodatkowego rabatu za zakupy. 

Promocja 50 rat 0% nie łączy się z promocją 100 zł rabatu za każde wydane 100 zł, ale łączy się z wyprzedażą! :-)

100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł

Być może odłożyliście już pieniądze na zakup nowych mebli i zamiast korzystać z promocji ratalnej chcecie kupić je za gotówkę. W ten sposób również możecie oszczędzić! Teraz za każde wydane 1000 zł w Salonach Agata, otrzymacie rabat w wysokości 100 zł. Oznacza to, że jeśli kupicie kanapę za 3000 zł, jednorazowo uzyskacie zniżkę o wartości 300 zł (po 100 zł za każdy wydany 1000 zł). Rabat ten zostanie odjęty od wartości Waszego zamówienia, dzięki czemu zapłacicie mniej przy kasie! :-) Jeszcze lepszą informacją jest to, że promocja łączy się z innymi, także z wyprzedażą!

Salony Agata promocje

Dzięki temu za narożnik Asti zapłacicie 1050 zł zamiast 1150 zł lub kupicie go w 50 ratach 0% płacąc po 23 zł miesięcznie. To na pewno nie obciąży Waszego portfela :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close