logo

RTV Euro AGD: zgarnij 100 zł na zakup nowego sprzętu

15lut 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Jeżeli właśnie stoicie przed decyzją zakupu nowego sprzętu RTV i AGD do domu, teraz możecie zyskać dodatkowy zastrzyk pieniędzy na zakupy w sklepie RTV Euro AGD. Przeanalizowaliśmy dla Was promocję!

Reklama

Każdy, kto właśnie stoi przed zakupem nowego sprzętu do domu, z pewnością będzie zainteresowany również promocjami na RTV i AGD. Nawet najmniejszy rabat w tym przypadku może okazać się oszczędnością rzędu kilkudziesięciu, a nawet kilkuset złotych. Dlatego warto rozglądać się za tego typu okazjami, jak w RTV Euro AGD, gdzie do 19 lutego za każde wydane 1000 zł na sprzęt, otrzymacie 100 zł zwrotu na kartę podarunkową, którą będziecie mogli wykorzystać przy okazji kolejnych zakupów. Jak skorzystać z tej promocji?

Zasady promocji

  1. Zrób zakupy w RTV Euro AGD za min. 1000 zł do 19 lutego.
  2. Zarejestruj zakup na swoim Koncie Moje Euro.

Po 20 dniach od dnia dostarczenia zamówienia lub jego rejestracji w Koncie Klienta, otrzymacie kartę podarunkową zasiloną o odpowiednią kwotę, którą będziecie mogli wykorzystać na kolejne zakupy w sklepie RTV Euro AGD do 19 marca. Każde wydane 1000 zł to 100 zł zwrotu na kartę podarunkową, maksymalnie możecie otrzymać 700 zł na zakupy :-) Żeby jednak tak się stało, musicie zarejestrować swój zakup.

Jak zarejestrować zakup?

Żeby skorzystać z tej promocji i otrzymać zwrot za zakupy na kartę podarunkową, konieczne jest zarejestrowanie swojego zakupu. Jak to zrobić? W przypadku zakupów internetowych sprawa jest prosta. Logujecie się do swojego konta w sklepie RTV Euro AGD, robicie zakupy, a one automatycznie zapisują się w Waszej historii.

Jak założyć Konto Moje Euro?

1. Wystarczy wejść na stronę Moje Euro, w odpowiednim miejscu kliknąć w przycisk "dołączam":

RTV Euro AGD 100 zł zwrotu

2. Wpisz swój adres e-mail i wypełnij formularz rejestracyjny:

RTV Euro AGD 100 zł zwrotu

Dzięki temu za każdym razem, przy robieniu zakupów online w sklepie RTV Euro AGD, będą one zapisywane na Waszym koncie.

Rejestracja paragonu przy zakupach w sklepie stacjonarnym

A co w przypadku, kiedy zdecydujecie się na zakup sprzętu w sklepie stacjonarnym? Wówczas możecie zarejestrować swój zakup z doradcą. Jeżeli z jakiegoś powodu Wam się to nie uda, możecie później zarejestrować paragon w domu korzystając z formularza. Zrobicie to tutaj:

RTV Euro AGD 100 zł zwrotu

Tak, jak wspomnieliśmy, musicie to zrobić maksymalnie do 19 lutego. Wówczas, w zależności od wartości zamówienia, otrzymacie kartę podarunkową, za którą będziecie mogli zrobić kolejne zakupy w RTV Euro AGD! Maksymalnie możecie zyskać dodatkowe 700 zł. A na co je wydacie? :-)

Nowy telewizor, smartfon, a może...

... wybór należy tylko do Was! My jedynie podpowiadamy, co możecie kupić za kartę podarunkową!

-> Telewizor Samsung UE32M5002 - 999 zł zamiast 1199 zł

RTV Euro AGD 100 zł zwrotu

-> Odkurzacz Electrolux EEG41CB - 349 zł

RTV Euro AGD 100 zł zwrotu

-> Pralka Bosch WLT24460PL Serie 6 VarioPerfect - 1599 zł zamiast 1749 zł

RTV Euro AGD 100 zł zwrotu

W jakich sklepach z elektroniką skorzystacie jeszcze z atrakcyjnych rabatów?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close