logo

RTV Euro AGD: pierwsza rata gratis i w tym roku nie płacisz!

03wrz 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Zastanawiacie się nad zakupem nowego sprzętu do domu na raty? RTV Euro AGD zapłaci za Was pierwszą z nich, a spłatę zaczniecie dopiero w roku 2019. Jak skorzystać z tej promocji?

Reklama

Osoby, które stoją właśnie przed zakupem nowego sprzętu RTV i AGD do domu, z pewnością zastanawiają się, czy warto wydawać swoje oszczędności i płacić za pralkę czy lodówkę gotówką? Odpowiedź nie jest jednoznaczna, ale jeśli nie chcecie od razu pozbywać się swoich środków "na czarną godzinę", szukajcie promocji ratalnych. Taka trwa właśnie w RTV Euro AGD.

Sprzęt na raty - czy warto?

Oczywiście! O ile skorzystacie z promocji ratalnej na raty 0% bez odsetek, nie warto wydawać wszystkich swoich oszczędności żeby kupić nową pralkę, lodówkę czy telewizor. Dzięki ratom 0% zapłacicie ostatecznie tylko cenę danego produktu, bez dodatkowych opłat i prowizji, a na koncie zostaną Wam jeszcze oszczędności. Jeśli więc dodatkowe pieniądze wolicie nadal trzymać na "czarną godzinę", sprawdźcie, z jakiej promocji skorzystacie właśnie w sklepie RTV Euro AGD.

Pierwsza rata gratis...

RTV Euro AGD pierwsza rata gratis i w tym roku nie płacisz raty 0%

Do 1 października w RTV Euro AGD swój sprzęt możecie kupić w korzystnych ratach 0%, a ich spłatę zacząć dopiero w nowym roku. Jeżeli chcecie skorzystać z promocji ratalnej, wystarczy, że zrobicie zakupy w sklepie RTV Euro AGD za minimum 300 zł i rozłożycie je na 30 rat 0%:

  • Zakupy online - jako sposób zapłaty wybierz "Raty przez Internet" lub "Raty z Doradcą" i opcję "30 rat 0%".
  • Zakupy stacjonarne - z pomocą doradcy finansowego złóż wniosek na 30 rat 0%.

Maksymalna wartość zamówienia dla rat przez internet wynosi 17 000 zł. Sklep RTV Euro AGD zapłaci za Was w całości pierwszą ratę, bez względu na jej wysokość!

... i w tym roku nie płacisz!

Korzystając z promocji ratalnej w RTV Euro AGD, swoją pierwszą ratę za sprzęt (a drugą ogólnie) zapłacicie dopiero za 4 miesiące, już w nowym roku 2019 :-) Pamiętajcie, że pierwszą ratę w całości pokrywa za Was sklep :-) Co możecie kupić na raty w RTV Euro AGD?

RTV Euro AGD pierwsza rata gratis i w tym roku nie płacisz raty 0%

Raty 0% to dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują nowego sprzętu, ale nie chcą wydawać wszystkich swoich oszczędności lub brakuje im nieco pieniędzy żeby za nową pralkę lub lodówkę zapłacić gotówką. A gdzie jeszcze skorzystacie z takiej opcji?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close