logo

RTV Euro AGD: odbierz 400 zł zwrotu za zakup suszarki automatycznej

17paź 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Robicie pranie kilka razy w tygodniu i rozważacie kupno suszarki automatycznej, która ułatwi Wam życie? Teraz możecie zyskać 400 zł zwrotu za jej zakup! Jak to możliwe? O szczegółach akcji przeczytacie w naszym artykule!

Reklama

Od dłuższego czasu zastanawiacie się nad zakupem suszarki automatycznej? To idealny moment żeby zainwestować w tego typu sprzęt. Suszarki automatyczne szczególnie sprawdzą się przy większej rodzinie, która często robi pranie, ale nie tylko. To po prostu wygoda, na którą decyduje się coraz więcej osób. Wrzucacie świeżo wyprane ubrania do suszarki i już! Nie musicie czekać kilku godzin żeby je założyć. Nie marnujecie także miejsca na suszarkę stojącą, którą trzeba gdzieś rozstawić lub sznurki na pranie.

Marka Electrolux wystartowała z promocją, dzięki której za zakup wybranych modeli suszarek automatycznych otrzymacie aż 400 zł zwrotu.

Jak zyskać 400 zł zwrotu za zakup suszarki?

Zwrot pieniędzy za zakup suszarki Electrolux

  1. Do 15 grudnia kup model suszarki Elextrolux objęty promocją i zachowaj dowód zakupu.
  2. Najpóźniej do 22 grudnia zarejestruj swój zakup wypełniając formularz.
  3. Wypłać swoje pieniądze.

W promocji biorą udział modele suszarek automatycznych Electrolux Perfect Care z pompą ciepła: EW8H358SP; EW8H458BP; EW8H458WP; EW7H438BP; EW9HEU478R; EW8H258SP; EW8H359SP; EW8H358PSP; EW8H259SPT; EW8HS259SP; EW8H258BP; EW9HM1478P.

Zwrot pieniędzy za zakup suszarki Electrolux

W formularzu rejestracyjnym będziecie musieli podać swoje dane oraz dane z dowodu zakupu. Po pozytywnej weryfikacji otrzymacie SMS z kodem uprawniającym do jednorazowej wypłaty w wysokości 400 zł. Będziecie mogli ją zrealizować wybranym bankomacie Euronet w Polsce (termin na wypłatę zostanie przesłany SMS-em). Regulamin i pozostałe informacje znajdziecie na stronie promocji sklepu RTV Euro AGD.

Ile zapłacicie za swoją suszarkę?

Najtańszy model suszarki Electrolux biorący udział w promocji kosztuje w RTV Euro AGD 2199 zł, więc po uzyskaniu zwrotu w wysokosci 400 zł ostatecznie za swój nowy sprzęt zapłacicie 1799 zł: 

Zwrot pieniędzy za zakup suszarki Electrolux 

To bardzo rozsądna cena. Większość tego typy suszarek kosztuje ok. 2000 zł. Jeśli i tak rozważaliście zakup takiego sprzętu - to bardzo dobra okazja żeby właśnie teraz podjąć ostateczną decyzję.

A gdzie jeszcze skompletujecie swój sprzęt RTV i AGD do domu w niższej cenie? Mamy dla Was więcej promocji!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close