logo

RTV EURO AGD: nawet 200 zł zwrotu przy zakupie wybranych produktów Braun

07lip 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Ostatnie lata to zdecydowanie moda na brody. Ale nawet panowie, którzy zapuszczają zarost, muszą o niego odpowiednio dbać, skracać, przycinać i regulować brodę. Teraz Braun daje Wam nawet 200 zł zwrotu za zakup golarki, z którą pielęgnacja będzie jeszcze łatwiejsza!

Reklama

XXI wiek to zdecydowanie moda na brody. Panowie coraz częściej zapuszczają zarost. Jest to wygodniejsze, ponieważ nie trzeba codziennie się golić, ale oczywiście o brodę trzeba dbać w odpowiedni sposób. I zarówno Ci, którzy lubią mieć gładką skórę, jak i mężczyźni, którzy nie wyobrażają sobie swojego życia bez brody mogą wziąć udział w promocji organizowanej przez markę Braun.

Nawet 200 zł przy zakupie golarki Braun

Promocja Braun

Akcja trwa do końca lipca (31.07.2017) lub do wcześniejszego wyczerpania puli zwrotów (o czym zostaniecie poinformowani na stronie promocji).

W promocji biorą udział wybrane golarki i trymery marki Braun. Każdy z promocyjnych produktów oznaczony jest specjalną etykietą "Do 200 zł zwrotu", a pełną listę modeli biorących udział w akcji sprawdzicie w regulaminie.

Zasady promocji

Braun promocja

  1. Maksymalnie do 31.07.2017 kup wybrane produkty marki Braun objęte promocją
  2. Najpóźniej do 31.07.2017 wypełnij formularz zgłoszeniowy
  3. Załącz skan dowodu zakupu (paragon lub faktura)
  4. Podpisz wydrukowany formularz i wraz z kopią dowodu zakupu i wyciętym kodem kreskowym EAN z opakowania zakupionego produktu Braun objętego promocją, dostarcz w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu rejestracji online, listem poleconym lub przesyłką kurierską na adres:

TQ Group Sp. z o.o.
ul. Albańska 18/6
60-123 Poznań
z dopiskiem „Braun Zwrot Kasy”
(liczy się data wpływu do siedziby Organizatora)

-> link do formularza zgłoszeniowego

Maksymalnie do 60 dni od dnia dostarczenia przesyłki otrzymacie zwrot na podany przez Was numer konta bankowego. Zwrot ten uzależniony jest od tego, ile wydacie. Jak już się pewnie domyślacie - im więcej, tym więcej dostaniecie z powrotem :-) A ile dokładnie?

Cena produktu Braun (brutto) Zwrot
199 zł - 398,99 zł 50 zł
399 zł - 599,99 zł 100 zł
600 zł i powyżej 200 zł

Z promocji tej skorzystacie nie tylko w sieci sklepów RTV EURO AGD, ale również:

Pełną listę sklepów oraz produktów znajdziecie w regulaminie.

Zwroty przy zakupach na określoną kwotę to tylko jedna z form promocji. Na co dzień w sklepach możecie korzystać także z upustów, wyprzedaży, kodów rabatowych czy darmowej dostawy. A gdzie w najbliższych dniach czekają na Was takie okazje na sprzęt RTV i AGD?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close