logo

RTV Euro AGD: wyprzedaż sprzętu - nawet 500 zł taniej

22sie 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Koniec wakacji to zwykle czas, kiedy w sklepach z materiałami budowlanymi, wyposażeniem wnętrz czy RTV i AGD zaczynają się największe wyprzedaże. I choć te powoli dobiegają końca w sieciówkach, właśnie teraz będziecie mogli oszczędzić najwięcej na sprzęcie do domu. Sprawdziliśmy, jakie modele kupicie w promocji nawet 500 zł taniej na megawyprzedaży w RTV Euro AGD.

 

Reklama

Koniec sierpnia zwiastuje nieuchronny zmierzch letnich wyprzedaży w sklepach odzieżowych i znanych sieciówkach, ale jednocześnie to moment, kiedy swój asortyment zaczynają wyprzedawać markety budowlane takie, jak Leroy Merlin czy Castorama oraz sklepy ze sprzętem do domu. Właśnie teraz wymienione przez nas marki czyszczą swoje magazyny i jeśli remontujecie lub urządzacie swoje wnętrze, sporo oszczędzicie na materiałach budowlanych i dekoracjach. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w naszych wcześniejszych artykułach:

Z megawyprzedaży skorzystacie także w RTV Euro AGD, gdzie na wybranych modelach pralek, smartfonów czy kuchenek oszczędzicie nawet 500 zł. Oczywiście, jako specjaliści od wyszukiwania najlepszych promocji, przyjrzeliśmy jej się bliżej i sprawdziliśmy, za które produkty zapłacicie naprawdę sporo mniej.

Nawet 500 zł taniej na megawyprzedaży w RTV Euro AGD

Na wybrane modele sprzętów otrzymacie zniżkę wyprzedażową w wysokości 500 zł lub 550 zł. Oczywiście taki rabat dotyczy tych produktów, których wyjściowa cena jest dość wysoka (powyżej 1500 zł czy 2000 zł), ale jeśli właśnie stoicie przed zakupem nowej lodówki czy kuchenki - obok takiej okazji nie możecie przejść obojętnie. Wybraliśmy dla Was te produkty, na których oszczędzicie właśnie 500 zł lub więcej.

Na tym sprzęcie zdecydowanie oszczędzicie najwięcej, ale to wcale nie oznacza, że to koniec atrakcyjnych okazji. Po więcej promocji i rabatów zaglądajcie na stronę megawyprzedaży w RTV Euro AGD, z której skorzystacie jeszcze do 29 sierpnia. A gdzie jeszcze aktualnie kupicie sprzęt RTV i AGD w obniżonej cenie?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close