logo

RTV Euro AGD: dwie raty gratis! Jak skorzystać z promocji?

04cze 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Szukacie nowego sprzętu do domu i zastanawiacie się nad opcją rat 0%, dzięki którym nie będziecie musieli spłacać odsetek? W RTV Euro AGD macie taką możliwość, a sklep dodatkowo zapłaci za Was aż 2 pierwsze raty! Jak skorzystać z tej promocji?

Reklama

Chcecie kupić nowy sprzęt, ale Wasz budżet na to nie pozwala? A może nie chcecie wydawać oszczędności na nowy telewizor czy pralkę, która właśnie się zepsuła? Dobrym rozwiązaniem może być rozłożenie swojego zakupu na raty. A jak raty to tylko te 0% bez odsetek. Wtedy spłacacie wyłącznie cenę danego sprzętu, bez dodatkowych obciążeń. Warto więc szukać sklepów, które oferują tego typu możliwość. Teraz w RTV Euro AGD nie tylko skorzystacie z atrakcyjnych rat 0%, nieoprocentowanych, ale dodatkowo sklep zapłaci za Was dwie z nich!

Dwie raty gratis - zasady promocji

RTV Euro AGD dwie raty gratis promocja

Promocja ratalna w RTV Euro AGD obowiązuje do 2 lipca na opcję 30 rat 0%. Żeby z niej skorzystać wystarczy tylko złożyć zamówienie w sklepie (online, stacjonarnie lub przez telefon) na minimum 300 zł i maksymalnie 11 400 zł, a jako opcję płatności za zamówienie wybrać właśnie 30 rat 0%. I gotowe! :-) RTV Euro AGD w Waszym imieniu zapłaci dwie pierwsze raty, którymi Wy kompletnie nie będziecie musieli się martwić :-)

W ramach promocji na raty z pierwszymi dwiema spłaconymi przez sklep możecie kupić dowolny sprzęt (w podanym wyżej przedziale cenowym), ale RTV Euro AGD wybrało dla Was kilka perełek, które możecie zobaczyć również w reklamach. Zainteresował Was nowy telewizor, zmywarka, a może chcecie wymienić smartfona na nowszy model?

RTV Euro AGD dwie raty gratis promocja

RTV Euro AGD to nie jedyny sklep, który oferuje opcję korzystnych rat 0%. I nie tylko elektronikę czy sprzęt RTV i AGD uda Wam się kupić na raty. 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close