logo

RTV Euro AGD: 50% płacisz teraz, resztę za 6 miesięcy

04kwi 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Chcecie kupić nowy sprzęt RTV lub AGD do domu, ale martwicie się, że macie niewystarczająco pieniędzy, żeby pozwolić sobie na telewizor czy pralkę, jakiej szukacie? Nie szkodzi! W RTV Euro AGD teraz zapłacicie tylko 50% ceny, a resztę dopiero za pół roku. Zobaczcie, jak skorzystać z promocji.

Reklama

Marzy Wam się nowy, większy telewiozor? A może chcecie zmienić swoją dotychczasową pralkę lub lodówkę na nowszą? Bez względu na to, czy Wasz sprzęt odmówił posłuszeństwa, czy po prostu chcecie wymienić go na nowoczesny, lepszy model, teraz w RTV Euro AGD nie musicie martwić się pieniędzmi. Wszystko za sprawą promocji, która właśnie wystartowała w tym sklepie.

RTV Euro AGD raty promocja

Teraz płacisz 50% ceny...

Jeśli macie odłożone pieniądze, ale nie checie za jednym razem wydawać wszystkich swoich oszczędności lub Wasz budżet na zakup nowego sprzętu może okazać się niewystarczający, teraz za wybrane produkty kupione do 6 maja w RTV Euro AGD zapłacicie tylko 50%. Połowę ceny będziecie mogli zapłacić w kasie przy składaniu zamówienia lub gotówką podczas dostawy towaru do domu. A kiedy reszta?

... a resztę dopiero za 6 miesięcy

Pozostałą połowę ceny zapłacicie dopiero po 6 miesiącach od złożenia swojego zamówienia. Będziecie to mogli zrobić na dwa sposoby i tylko od Was zależy, którą z form płatności wybierzecie.

  • Gotówka - pozostałe 50% wartości sprzętu możecie zapłacić jednorazowo gotówką po upływie 6 miesięcy.
  • Raty 0% - jako formę płatności możecie wybrać także opcję 10 rat 0% i rozłożyć pozostałą płatność na wygodne, bezodsetkowe raty.

O formie płatności za pozostałe 50% zamówienia musicie zdecydować już podczas zakupu nowego sprzętu. Jeśli zdecydujecie się na raty, w dniu zakupu w RTV Euro AGD zostanie podpisana umowa kredytowa (po wcześniejszej weryfikacji) z odroczonymi ratami o 6 miesięcy. Jeżeli z kolei zdecydujecie się pokryć połowę ceny zamówienia również gotówką, będziecie mieli pół roku żeby odkładać pieniądze na jednorazową spłatę :-) Żeby wziąć udział w promocji, wartość Waszego zamówienia musi przekroczyć 600 zł - to jedyny warunek. Macie czas jeszcze do 6 maja!

Gotówka czy raty 0%?

Jeśli okazałoby się, że będziecie chcieli skorzystać z opcji 10 rat 0%, ale z jakiegoś powodu bank odrzuci Wasz wniosek o raty, pamiętajcie, że macie aż 6 miesięcy żeby uzbierać pozostałą kwotę i spłacić ją jednorazowo dopiero po pół roku :-) To bardzo wygodne rozwiązanie! A jak ta promocja wygląda w praktyce?

RTV Euro AGD raty promocja

Kupując 55" telewizor LED LG 55UJ6517v w cenie promocyjnej 2599 zł, teraz zapłacicie gotówką 1299,50 zł, a za pół roku spłacacie jednorazowo kolejne 1299,50 zł lub w 10 ratach 0% po 259,90 zł co miesiąc. Nie macie teraz 1600 zł na nową pralkę, a Wasza już nie współpracuje? Nie szkodzi! Za pralkę Samsung WW70J5446FW zapłacicie teraz tylko 799 zł, a resztę za 6 miesięcy lub w 10 ratach 0% po 159,80 zł co miesiąc. Proste, prawda? :-)

Gdzie jeszcze raty 0%?

Saturn raty 0%

Wiemy, że po świętach raczej nikt z nas nie narzeka na nadmiar gotówki, dlatego jeśli nie możecie pozwolić sobie na wyłożenie nawet 50% ceny, a potrzebujecie kupić nowy sprzęt, możecie wziąć go w całości na raty. Oczywiście najlepiej 0%, ponieważ wtedy nie będziecie ponosić żadnych dodatkowych kosztów i nie będziecie musieli spłacać odsetek. W jakich sklepach trwają teraz promocje ratalne?

  • Saturn: do 50 rat 0% na sprzęt - promocja ważna do 11 kwietnia
  • Neonet: raty 0% i do września nie płacisz - promocja ważna do 4 kwietnia

A dla wszystkich, którzy chcą kupić nowy sprzęt i w całości zapłacić za niego gotówką, mamy jeszcze więcej promocji, z którmi oszczędzicie!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close