logo

Rozwiąż QUIZ: którą markę z promocji -49% w Rossmannie wybierzesz?

14kwi 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Anna Spychalska i Jadzia Dabińska

0

Już niedługo wyczekiwana przez nas wszystkich promocja w Rossmannie! Aż -49% na kosmetyki, które tylko czekają, żebyś przygarnęła je do swojego kuferka. Nie wiesz jednak, którą szafą kosmetyczną zainteresować się najbardziej? Rozwiąż quiz, a otrzymasz odpowiedź!

Reklama

Szaf kosmetycznych w drogeriach Rossmann jest naprawdę sporo. Czasami, wchodząc do sklepu i chcąc kupić dany kosmetyk, nawet nie wiemy od czego zacząć. Podczas promocji -49% w Rossmannie, która rozpocznie się 20 kwietnia 2016 r., na pewno tę drogerię odwiedzi znacznie większa liczba klientów. Szafy będą oblegane przez zakupoholików i miłośników kosmetyków i z pewnością w dużej mierze będą to przedstawicielki płci pięknej. Może zatem pojawić się mały problem w znalezieniu odpowiednich kosmetyków. Jeśli jeszcze nie wiecie co chcecie kupić, najpierw zastanówcie się, która marka byłaby dla Was najbardziej odpowiednia. W rozstrzygnięciu sporu pomoże specjalnie stworzony przez nas QUIZ.

Podzielcie się odpowiedziami na Facebooku, napiszcie do nas co sądzicie o quizie i najważniejsze - bawcie się dobrze na promocji w Rossmannie! Pamiętajcie, że korzystanie z promocji oraz zakupy mają zawsze sprawiać Wam przyjemność. W końcu o to w tym wszystkim chodzi :-) Życzymy zatem udanego polowania na ulubione kosmetyki, a tymczasem polecamy sprawdzenie najnowszych kodów rabatowych do innych, znanych sklepów.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close