logo

Rozmawialiśmy z Shiny Syl o świątecznych stylizacjach, promocjach i pasji do mody!

14gru 2016

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Tylko u nas blogerka Shiny Syl podpowiada, co założyć na wigilijną kolację i zdradza, skąd wzięła się jej pasja do mody oraz co w jej życiu jest najważniejsze. Przeczytajcie nasz wywiad!

Reklama

Shiny Syl wywiad z blogerkąShiny Syl, czyli Sylwia Zaręba-Gierz, to autorka bloga o tematyce modowo-lifestylowej, która jest znana przede wszystkim ze swoich przemyślanych stylizacji, fantastycznych zdjęć oraz podróży. Nazwa bloga to połączenie wyrazu Shiny, wyrażającego miłość do biżuterii i wszelkich błyskotek oraz trzech pierwszych liter mojego imienia - pisze na swoim blogu Sylwia.

W 2014 roku otrzymała tytuł "Blogerki Roku 2014" według magazynu Avanti, a Fashion Book Poland zaliczył ją do grona 14 najlepszych blogerów modowych w Polsce. Poza tym, Shiny Syl ma na swoim koncie mnóstwo innych nagród i wyróżnień. A dzisiaj specjalnie dla Was publikujemy wywiad z blogerką, która zdradzi Wam, jaka jest jej największa miłość, skąd wzięła się jej pasja do mody oraz co warto włożyć na siebie w najbliższe święta! Wiemy też, z jakich promocji Shiny Syl najczęściej korzysta i jaki sklep lubi najbardziej. Zapraszamy do przeczytania wywiadu :)

Gdzie Promocja: Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z modą?

Shiny Syl: Od kiedy pamiętam... Już jako przedszkolanka niezdarnie wycinałam zdjęcia z gazet i tworzyłam z nich kolaże. Oczywiście podbierałam mamie ubrania z szafy i robiłam mini pokazy mody. Najlepsza zabawa! Rodzice opowiedzieli mi też o moim pewnym zabawnym zwyczaju. Kiedy byłam mała, to w kościele chciałam zawsze siedzieć z brzegu ławki, aby obserwować buty ludzi idących do komunii ;) Z biegiem czasu zaczęłam czytać książki na temat mody, oglądać pokazy kolekcjonować albumy. Wpadłam po uszy!

Gdzie Promocja: Moda to dla Ciebie... ?

Shiny Syl: Pasja i praca. Najwspanialsze połączenie jakie można sobie wymarzyć.

Gdzie Promocja: Twoje stylizacje zawsze są bardzo przemyślane i idealnie skomponowane - skąd czerpiesz swoje pomysły na stroje?

Shiny Syl: Dziękuję! Bardzo miło mi to słyszeć. Najczęściej wygląda to tak, że wybieram z szafy jedną rzecz na którą mam ochotę, tzw. bazę i do niej dobieram resztę elementów. Oglądam też pokazy mody i zdjęcia mody ulicznej (są bardzo inspirujące), po to aby wyłowić co będzie w danym sezonie na topie. Trendy, które wpadną mi w oko na swój sposób pokazuję czytelniczkom bloga.

Gdzie Promocja: Na blogu czytaliśmy o Twoich podróżach i wiemy, że uwielbiasz odwiedzać nowe miejsca. Twoją największą miłością są podróże czy jednak moda?

Shiny Syl wywiad z blogerką(Źródło: shinysyl.com)

Shiny Syl: Moda. Podróże są jednak na drugim miejscu. Na szczęście w przypadku bloga bardzo łatwo to połączyć. Zawsze kiedy gdzieś wyjeżdżam wykorzystuję to, aby zrobić sesje. Lubię czytelniczkom cały czas serwować coś nowego, więc zdarzyło mi się nawet specjalnie wyjechać tylko po to aby robić zdjęcia.

Gdzie Promocja: Czy przy samym starcie patrzyłaś na ceny ubrań? Czy korzystałaś wówczas z promocji w sklepach?

Shiny Syl: Nie tylko przy starcie, ale nadal... Zwracam uwagę na cenę, skład danej rzeczy. Kiedy jest możliwość skorzystania z jakiejś promocji, to z przyjemnością to robię. Przecież która z nas nie lubi robić zakupów taniej?

Gdzie Promocja: Myślałaś już o świątecznych prezentach? Jakie masz pomysły? Czy będą to ubrania?

Shiny Syl: Tak, myślę o nich od dłuższego czasu. Kilka już zakupiłam, ale sporo poszukiwań jeszcze przede mną. Nie będą to jednak ubrania. :)

Gdzie Promocja: Z jakich promocji najchętniej korzystasz? (Rabaty, kupony, wyprzedaż, darmowa dostawa itd.)

Shiny Syl: Jeżeli kupuję przez internet, to zdecydowanie na pierwszym miejscu jest to darmowa dostawa.

Gdzie Promocja: Prezenty świąteczne - chodzenie po sklepach czy raczej zakupy online?

Shiny Syl: Jednak chodzenie po sklepach. Przy zakupie prezentów wolę daną rzecz od razu obejrzeć na żywo. Poza tym poszukiwania podarków w sklepach, kiedy w głośnikach słychać świąteczne piosenki jest po prostu bardzo przyjemne!

Gdzie Promocja: Gdybyś miała nieograniczony budżet do wykorzystania na zakupy w wybranym sklepie, jaki byłby to sklep?

Shiny Syl: Harrods! Zdecydowanie... ;)

Gdzie Promocja: Święta tuż, tuż, czy możesz nam zdradzić jaka będzie Twoja stylizacja na Wigilię i co polecasz naszym czytelniczkom?

Shiny Syl: Szczerze powiedziawszy jeszcze o niej nie myślałam, ale wydaje mi się że jak co roku postaram się żeby strój był nie tylko elegancki, ale też wygodny. Jeśli chodzi o kolory to postawię na biel i czerń przełamaną czerwienią i złotymi dodatkami.

Shiny Syl wywiad z blogerką(Źródło: shinysyl.com)

Czytelniczkom polecam założenie sukienki. Nic tak świetnie zarówno nie podkreśla naszych atutów, jak i nie tuszuje niedoskonałości sylwetki. Dodatkowo nie ma tu problemów z doborem koszuli, jak to jest w przypadku spódnicy, czy też spodni :)

Jeśli chcecie zobaczyć stylizację świąteczną Shiny Syl to zaglądajcie na jej bloga! A swój bożonarodzeniowy outfit możecie skompletować korzystając z listy naszych promocji:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close