logo

Rozdają za darmo, czyli próbki i produkty za free

17maj 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Kontynuujemy cykl, który nieprzerwanie cieszy się Waszym ogromnym zainteresowaniem. Nic dziwnego - w końcu dla każdego poszukiwacza promocji, okazja na zgarnięcie zupełnie darmowego fantu jest czymś, czego nie można przegapić. Zobaczcie, co tym razem rozdawane jest zupełnie za darmo.

Reklama

Przedstawiamy krótki przegląd akcji promocyjnych, w których do zgarnięcia sią zupełnie darmowe produkty (pełnowymiarowe) lub ich testery.

Tylko dla dorosłych

Nasze zestawienie rozpoczynamy mocnym uderzeniem - akcją Jim Beama. Ta marka bourbona postanowiła wybrać aż 1500 osób, które zostaną testerem whiskey. Proces rekrutacyjny nie jest czasochłonny - obejmuje bardzo krótki test wiedzy o Jim Beamie. Co ważne, nie trzeba odpowiadać bezbłędnie, a na wybór nas jako testerów większy wpływ ma odpowiedź na pytanie otwarte, które znajdziecie na końcu testu "W jaki sposób przetestujesz Jim Beama w nowej butelce?". Szczęśliwcy, którym dane będzie wypróbować tego popularnego bourbona w nowej odsłonie wyłonieni zostaną do 27 maja 2016 roku.

Dla mam i dziecka

Darmowe prezenty dla przyszłych mam to forma przyciągnięcia do produktów danej marki, zbudowania zaufania. Aktualnie takie "kuszenie" przeprowadza BebiKlub, który w zamian za rejestrację rozdaje próbki mleka modyfikowanego, a także termofor z pestkami wiśni w środku. Można go błyskawicznie podgrzewać i schładzać - taki produkt przyda się zarówno kobietom będącym w ciąży, jak i tym, które już urodziły. Produkt jest bezpieczny także dla małych dzieci - szyty jest ręcznie, z naturalnych materiałów. Jeżeli jesteś zainteresowana otrzymaniem takiego "zestawu startowego", wystarczy zarejestrować się na portalu Bebiklub.

termofor za darmo

Produkty o kobiecej naturze

Promocja, na której skorzystać może zdrowie intymne każdej kobiety. Znasz produkty marki prOVag? Jeśli nie, możesz zapoznać się z ich właściwościami bez ryzyka, że nie przypadną Ci do gustu - wystarczy bowiem zarejestrować paragon, na którym widać, że zakupiłaś jeden z produktów linii prOVag, by otrzymać zwrot pieniędzy. Przysługuje on pierwszym 1000 osobom. W tym momencie do zakończenia promocji pozostało jeszcze 774 produkty, tak więc póki co zwrot kosztów zakupu macie gwarantowany. Szczegóły promocji znajdziecie na stronie organizatora.

provag promocja

Mamy nadzieję, że dzięki tym informacjom będziecie mogli wypróbować nowe produkty zupełnie za darmo. Poniżej znajdziecie natomiast kupony rabatowe z najnowszymi gratisami:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close