logo

Rozdają za darmo - 3 akcje z próbkami za free

11kwi 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Zarówno twórcy, jak i czytelnicy bloga Gdziepromocja bardzo lubią i doceniają dobre promocje, dzięki którym można zaoszczędzić. Jednak bardziej, niż obniżki cen cieszy nas jedna rzecz: rozdawane za darmo produkty i ich próbki.

Reklama

Przedstawiamy krótki przegląd akcji promocyjnych, w których do zgarnięcia sią zupełnie darmowe produkty (pełnowymiarowe) lub ich testery.

Soczewki za darmo

Naszą podróż rozpoczynamy od soczewek za 0 zł. Nosicie okulary i często zastanawiacie się, jak wyglądało by życie bez nich? A może obawiacie się, że Wasz strach przed wkładaniem czegokolwiek do oczu jest na tyle duży, że nie dacie rady zaaplikować sobie szkła kontaktowego? Na wszystkie lęki i obawy najlepsze jest sprawdzenie produktu osobiście. Często wiąże się to z wydatkiem, ale nie w tym przypadku - każda osoba, która zarejestruje się na stronie za-kontaktowani.pl otrzyma testowy zestaw soczewek Dailies Total 1, składający się z dwóch pięciosztukowych opakowań.

Po zarejestrowaniu otrzymacie voucher, który wymienicie we wskazanym Salonie Optycznym w swoim mieście. Promocja trwa do 30 wrześńia 2016 roku.

Pierścień mocy od Durexa

Ta propozycja skierowana jest do osób odważnych, otwartych na nowe doznania i oczywiście... dorosłych ;) Marka Durex jest najbardziej znanym na świecie producentem prezerwatyw i gadżetów erotycznych. Właśnie do testowania jednego z produktów poszukiwani są Panowie, którzy szczerze potrafią szczerze i bez zahamowań rozmawiać na pikantne tematy. Szansa na udział w projekcie testowym zależy od rzeteności wypełniania formularza zgłoszeniowego, który znajdziecie na stronie akcji. Osoby, które zakwalifikują się do testu (a jest ich aż 200) otrzymają zestaw, w skład którego wchodzi:
- 1 opakowanie Durex Pleasure Ring
- 1 magazyn
- 1 instrukcję
- 1 kartę z kluczem
- 1 opaskę na oczy
- próbki dla znajomych w pojedynczym opakowaniu w ilości 5 sztuk
- 1 opakowanie Buzz-kit

Akcja trwa do 29 kwietnia 2016 roku.

Urządzasz? Najpierw wypróbuj

Ostatnia opisywana przez nas dziś akcja ma trochę inny charakter: zainteresuje wszystkich, którzy myślą o zmianie wystroju w swoim domu. Szukasz materiału na piękne, niepowtarzalne zasłony? A może chcesz obić stary, piękny fotel, który w obecnym wydaniu swoje najlepsze lata ma już za sobą? Dekoria wyszła na przeciw wszystkim, którzy nie lubią kupować kota w worku: każda zainteresowana osoba może zupełnie za darmo otrzymać próbki 10 wybranych przez siebie tkanin z dostawą do domu. Wystarczy zaznaczyć interesujące nas produkty i wpisać adres dostawy. Okres oczekiwania na próbki to maksymalnie dwa tygodnie.