logo

Royal Canin: Darmowe koszulki ze zdjęciem Twojego kota

15lip 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Chcesz mieć koszulkę ze zdjęciem własnego kotka? Nic prostszego! Wystarczy wziąć udział w promocji Royal Canin, a koszulkę dostaniesz za darmo.


Obrazki z kotami opanowały Internet, gadżety i akcesoria. Teraz możesz mieć też koszulkę ze zdjęciem swojego ukochanego pupila. Zasady promocji są bardzo proste i z pewnością spodobają się wszystkim kociarzom. Jedynym problemem może być wybranie najlepszego zdjęcia. Prawy, czy lewy profil?


Koszulki za darmo

Aby dostać koszulkę z podobizną pupila, trzeba kupić promocyjne opakowanie karmy Royal Canin z linii karm Veterinary Diet lub Veterinary Care Nutrition w Zakładzie Leczniczym dla Zwierząt.
Następnie zarejestrować kod na stronie royal-canin.pl do 28 sierpnia 2015r. Kod znajduje się na naklejce umieszczonej na opakowaniu promocyjnej karmy.Wystarczy wgrać zdjęcie kota lub wybrać jedno z gotowych - jest to opcja dla miłośników, którzy nie mają własnego futrzaka. Ostatnim krokiem jest uzupełnienie formularza rejestracyjnego i wysłanie zgłoszenia.
W formularzu oprócz danych  uczestnika promocji, powinny się znajdować informacje: imię kota, data urodzenia kota, rasa, zaznaczenie sterylizacji, uwzględnienie jego szczególnych potrzeb.

Wszystkie dodatkowe informacje oraz dokładny spis promocyjnych produktów znajduje się w regulaminie akcji.


Jeżeli nosisz z dumą zdjęcie kota na koszulce, ale on dalej nie wierzy, że jest ulubieńcem - to może spróbuj go przekupić nową zabawką :)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close