logo

Rossmann: wraca promocja -49% na kosmetyki! Znamy oficjalną datę!

03sie 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

W sieci już jakiś czas temu pojawiły się oficjalne informacje o kolejnej promocji Rossmanna -49% na kosmetyki. Znamy terminy akcji oraz produkty objęte rabatem!

UWAGA! Informacje dotyczące najnowszej promocji -49% i 55% na kosmetyki kolorowe w Rossmannie znajdują się w naszym tekście: Rossmann: promocja -49% i -55% na kosmetyki do makijażu już w październiku.

Na tropie kultowej promocji

Każda akcja -49% na kosmetyki w Rossmannie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nic dziwnego, skoro na wybranych produktach można oszczędzić nawet połowę ich ceny, a od niedawna nawet jeszcze więcej. Poprzednio wszyscy członkowie Klubu Rossmann mogli skorzystać z obniżki w wysokości aż 55% na wybrane kosmetyki. Na stronie Rossmanna pojawiły się już oficjalne informacje o kolejnej wielkiej akcji:

Promocja Rossmann

(Źródło: http://www.rossmann.pl)

Oficjalną informację na temat promocji znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu Skarb str. 71.

-49% na kosmetyki w Rossmannie już niedługo!

Akcja -49% na wybrane kosmetyki rozpocznie się 21 sierpnia i potrwa ponad tydzień (do 30.08). Tym razem żeby skorzystać z rabatu trzeba będzie zakupić minimum 2 produkty:

  • do pielęgnacji ciała
  • do pielęgnacji ust
  • odżywki do włosów
  • odżywki do paznokci
  • maseczki do twarzy

Zniżka w wysokości 49% zostanie naliczona przy zakupie minimum 2 produktów. Za kolejnym razem jeśli będziecie chcieli skorzystać z promocji, uzyskacie rabat w wysokości 40%. Póki co nie wiemy jeszcze nic na temat tego czy osoby bez aplikacji także będą mogły skorzystać z rabatu, ale patrząc na poprzednie tego typu akcje zapewne tak, ale na lekko zmienionych warunkach. Na pewno Was o tym poinformujemy!

A dla wszystkich tych, którzy już teraz chcą skorzystać z obniżek na kosmetyki w znanych drogeriach, mamy przygotowaną listę promocji.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close