logo

Rossmann: przekaż swoje punkty na cele charytatywne!

25paź 2018

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Marta Wacław

0

Posiadasz aplikację Klubu Rossmann i zbierasz punkty za swoje zakupy? Teraz możesz nimi wspomóc potrzebujące dzieci, samotne matki, seniorów czy zwierzęta. Jak przekazać punkty na cele charytatywne? Podpowiadamy!

Horex wyprzedaż kosmetyków do -40%

Rossmann słynie ze swoich kultowych promocji typu 2+2 gratis na wybrane produkty czy słynnej akcji -55% na kosmetyki do makijażu dla klubowiczów, która niedawno zakończyła się w tej drogerii. Jeśli jednak nie mieliście okazji z niej skorzystać i kupić swoich ulubionych kosmetyków w obniżonej cenie, w drogerii internetowej Horex trwa właśnie wielka, urodzinowa wyprzedaż. Produkty wybranych marek kosmetycznych, między innymi L'Oreal, Rimmel, Maybelline, Max Factor czy Bourjois, kupicie aż 40% taniej. Szukacie naprawdę świetnych okazji? Wyszukaliśmy dla Was wyprzedażowe perełki! Znajdziecie je w naszym artykule.

Dzięki aplikacji Klubu Rossmann możecie jednak korzystać nie tylko ze specjalnych, kosmetycznych promocji, ale także włączyć się do akcji na rzecz innych. Pomaganie wcale nie jest takie trudne :-) Tym bardziej, że teraz możecie wspomóc innych dzięki swojej aplikacji Klubu Rossmann. Jeżeli jesteście jego członkami i przy okazji robienia zakupów w drogerii zbieracie punkty za zamówienia, dzięki nim będziecie mogli wesprzeć lokalną organizację pomagającą samotnym matkom, dzieciom, seniorom czy zwierzakom. Zobaczcie, jakie to proste!

Rossmann - pomagamy jak umiemy!

Rossmann pomagamy jak umiemy 2018

Rossmann pomaga jak umie. To nie pierwsza tego typu inicjatywa tej drogerii. W 2017 roku korzystając z aplikacji Klubu Rossmann na cele charytatywne przekazanych zostało prawie 3,5 mln zł. Pieniądze te wsparły aż 147 lokalnych organizacji i instytucji charytatywnych w całej Polsce. Dzięki Waszym zakupom i punktom w ubiegłym roku Rossmann rozdał:

  • 29 ton pieluszek, żywności i kosmetyków dla dzieci,
  • 70 ton środków higieny osobistej,
  • 85 ton chemii hospodarczej,
  • 115 ton karmy dla zwierząt.

W tym roku wspólnie z Wami Rossmann może pobić rekord i zebrać aż 5 mln zł, za które zostaną zakupione produkty wspierające pociechy, samotne matki, osoby starsze i zwierzaki z 220 organizacji. Do pomocy możecie włączyć się jeszcze do 31 października, liczy się każdy zebrany punkt!

Klub Rossmann jak dołączyć

Jak można pomóc?

1. Zaloguj się do swojej aplikacji Klubu Rossmann:

Rossmann pomagamy jak umiemy 2018

2. Kliknij na banner znajdujący się na górze ekranu:

Rossmann pomagamy jak umiemy 2018

 

3. Przekaż swoje punkty na lokalną organizację:

Rossmann pomagamy jak umiemy 2018

W zależności od Waszej lokalizacji, domyślnie zostanie ustawiona organizacja, instytuacja lub stowarzyszenie, którym pomożecie dzięki swoim punktom. Każdy punkt to 1 grosz przekazany na cele charytatywne. Zostało już tak niewiele do zebrania i coraz mniej czasu, ale wierzymy, że się uda! :-)

Oczywiście pomagać można na wiele sposobów. Jednym z nich jest przekazanie swoich punktów z Wirtualnej Karty Klubu Rossmann, ale jeśli nie posiadacie aplikacji - nie martwcie się! Możecie zrobić samodzielnie zakupy, a kupione produkty przekazać osobom, rodzinie lub zwierzętom, które potrzebują pomocy. Rozejrzyjcie się, być może wśród Waszych sąsiadów są osoby, którym Wasze wsparcie bardzo się przyda. Żebyście mogli kupić jak najwięcej produktów i przekazać potrzebującym, znaleźliśmy dla Was promocje!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close