logo

Rossmann: promocja -55% na kosmetyki do makijażu powróciła!

01paź 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Kultowa promocja -55% na kosmetyki do makijażu w Rossmannie powraca! Znamy już dokładny rozkład jazdy całej akcji. Sprawdź kto i kiedy może skorzystać z dodatkowych rabatów na kosmetyki kolorowe.

Groupon dodatkowe 20% rabatu

Doskonale wiemy, że z niecierpliwością czekaliście już na pierwsze informacje dotyczące najnowszej promocji na kosmetyki do makijażu w Rossmannie. Zwykle kultowa akcja -49% i -55% na kolorówkę w tej drogerii odbywa się wiosną i jesienią - nie inaczej będzie tym razem.

Rossmannowa promocja

To już oficjalne informacje: akcja promocyjna w Rossmannie w tym roku trwa bardzo długo i składa się z kilku etapów. Promocaj -55% na produkty do makijażu potrwa od 29 września do 19 października 2018 roku. Nie wszyscy będą mogli skorzystać z rabatów w tym samym czasie. Cała akcja podzielona została w taki sposób, by z dodatkowego rabatu skorzystać mogli w pierwszej kolejności najbardziej aktywni członkowie Klubu Rossmann. Dopiero później, bo 9 października z promocji -55% na kosmetyki skorzystają wszyscy pozostali członkowie.

Kto skorzysta wcześniej?

Tak jak już pisaliśmy, z promocji -55% najpierw skorzystać będą mogli "najbardziej aktywni użytkownicy" Klubu Rossmann. Nie chodzi tu jednak o osoby, które zgromadziły dużą ilośc punktów w aplikacji. Informacje, które znaleźliśmy choćby na grupach na Facebooku zdawają się potwierdzać, że pod enigmatyczym pojęciem "aktywnych użytkowników" kryją się losowo wybrani klienci. Jak dowiedzieć się, czy Ty także do nich należysz? Zaloguj się na swoje konto w aplikacji Klubu Rossmann - jeśli będziesz mógł skorzystać z akcji promocyjnej w pierwszej kolejności, zobaczysz na swoim telefonie taki komunikat:

źródło: aplikacja Rossmann

Uwaga! Ważna informacja: w tej edycji promocji użytkownik Klubu Rossmann będzie mógł skorzystać z niej 4 razy - jeżeli więc na swoim koncie masz informację o tym, że możesz z niej skorzystać, pamiętaj, że będzie to możliwe tylko z tym ograniczeniem.

To już kolejna edycja słynnej akcji Rossmanna, w której korzystają wyłącznie osoby posiadajace konto w aplikacji tej drogerii. Wiosenna edycja kultowej promocji w Rossmanni była pierwszą, w której mogli wziąć udział wyłącznie członkowie Klubu Rossmann posiadający aplikację. To była nowość, ponieważ do tej pory z promocji mogli skorzystać wszyscy (wówczas uzyskiwali 49% rabatu) oraz członkowie Klubu (którym przysługiwała zniżka 55%). Jak widać podobnie będzie tym razem - członkowie Klubu mają wiele przywilejów.

Jeśli nie jesteście jeszcze członkiem Klubu Rossmann, nic straconego - w każdym momencie możecie założyć konto w aplikacji. Co prawda, nie skorzystacie z promocji w pierwszej jej fazie (wtedy tylko "najaktywniejsi" użytkownicy mogą to zrobić), ale w kolejnej, tej od 9 października, juz tak.

Czy na pewno się opłaca?

Promocja -55% w Rossmannie należy do jednej z najbardziej wyczekiwanych w całym roku. Czy jednak aby na pewno jest na co czekać? Na naszym blogu wielokrotnie porównywaliśmy ceny kultowych kosmetyków, z których jasno wynikało, że regularne ceny w Rossmannie są zazwyczaj dużo wyższe niż standardowe ceny drogerii internetowych. Przykład? Popularna maskara 2000calorie: jej standardowa cena w Rossmannie to 35,49 zł. Kupując ją w promocji -55% zapłacicie za nią około 16 zł (rabat naliczany jest bowiem od cen początkowych - tu na zdjęciu widać cenę promocyjną, w której aktualnie można nabyć maskarę, jednak rabat -55% dotyczy ceny początkowej).

Źródło: Rossmann.pl
 

Tymczasem standardowa cena tej maskary w jednej z drogerii internetowych to... 14,69 zł.