logo

Rossmann: promocja -55% na kosmetyki do makijażu i kolorówkę w kwietniu!

08kwi 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Znamy już datę wiosennej odsłony kultowej promocji w Rossmannie -55% na kosmetyki do makijażu! W kwietniu 2019 będziecie mogli skorzystać ze zniżek i rabatów na kolorówkę w sieci tych drogerii. Jak tym razem będzie wyglądała słynna akcja Rossmanna?

Reklama

Kochamy wiosnę! Za piękną pogodę, słońce, dłuższe i cieplejsze dni oraz... PROMOCJE. Wraz z nadejściem nowej pory roku w sklepach pojawiają się cykliczne akcje, które zawsze cieszą się ogromną popularnością, i które bierzemy dla Was pod lupę. A wiosna to wysyp słynnych promocji - zniżek ze znanymi magazynami, Mid Season Sales czy rabatów na kolorówkę w drogeriach.

Rossmann promocja -55% na kosmetyki do makijażu

Już od kilku tygodni zapowiadamy Wam zbliżającą się wielkimi krokami promocję w Rossmannie -55% na kosmetyki do makijażu, która organizowana jest zawsze wiosną i jesienią. Dzisiaj nareszcie możemy to napisać! Znamy już oficjalną datę wiosennej odsłony kultowej akcji tej sieci drogerii. Kiedy i na jakich zasadach będziecie mogli kupić kosmetyki kolorowe w Rossmannie taniej aż o 55%?

Promocja -55% na kosmetyki do makijażu w Rossmannie już w kwietniu!

Według informacji zawartych w najnowszym numerze czasopisma Skarb na kwiecień 2019, promocja -55% na kosmetyki do makijażu w Rossmannie rozpocznie się 19 kwietnia i potrwa do końca miesiąca (30.04.2019). 

Rossmann promocja -55% na kosmetyki do makijażuŹródło: Skarb

Podobnie, jak poprzednio, skorzystają z niej wyłącznie członkowie Klubu Rossmann posiadający aplikację. Kupując minimum 3 różne kosmetyki do makijażu, np. podkład, puder i tusz do rzęs, otrzymacie 55% zniżki na każdy z nich (rabat zostanie naliczony od pierwotnej ceny produktu) po zeskanowaniu karty z aplikacji.

Co kupić na promocji -55% na kosmetyki do makijażu w Rossmannie?

Co kupić na promocji w Rossmannie -55% na kosmetyki do makijażu i kolorówkę RossmannŹródło: Instagram - @adrianswiderski

My już zacieramy ręce i nie możemy doczekać się najnowszej odsłony promocji -55% na kosmetyki do makijażu w Rossmannie. Powoli zaczynamy kompletować swoją listę kosmetycznych zakupów. Tego typu akcja, jak promocja na kolorówkę w tej sieci drogerii, to okazja do zakupu produktów z wyższej półki w naprawdę bardzo dobrej cenie. Na co warto się skusić? O tym, przy okazji wcześniejszych odsłon tej promocji, rozmawialiśmy ze znanymi makijażystami i wizażystami - Adrianem Świderskim, Martyną Furdyna, Kasią Zarembą, Julitą Dyszkiewicz i innymi. Ich porady i podpowiedzi dotyczące tego, co warto kupić na promocji w Rossmannie -55% na kosmetyki do makijażu, znajdziecie w naszych wcześniejszych artykułach.

  1. Co kupić na promocji w Rossmannie? Martyna Furdyna, Kamila Patyna radzą.
  2. Patrycja Chudzińska, Lena Wróblewska podpowiadają, jakie kosmetyki kupić na promocji w Rosmannie.
  3. Charakteryzatorka Dominika Osiadły radzi, co kupić na promocji -55% w Rossmannie.
  4. Makijażysta gwiazd Adrian Świderski podpowiada, co kupić na promocji w Rossmannie.
  5. Blogerki beauty polecają kosmetyki do makijażu z promocji w Rossmannie.

Zaglądajcie na naszego bloga, ponieważ tuż przed rozpoczęciem kolejnej edycji słynnej promocji Rossmanna również opublikujemy artykuł z poradami znanych blogerek, makijażystek i wizażystek. Wy również nie możecie doczekać się tej akcji? Jeżeli już teraz musicie uzupełnić swoje kosmetyczne braki, lista zniżek i rabatów na kosmetyki do makijażu i nie tylko poniżej.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close