logo

Rossmann: promocja -49% powraca!

21paź 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Po Internecie rozeszła się fama: wyczekiwana przez wszystkich megapromocja w Rossmannie zaczyna się już 2 listopada! Podkłady, pudry, róże, lakiery, cienie wszystkich marek będą przecenione prawie o połowę!

Reklama

Taaaaka zniżka!

AKTUALIZACJA: Informacja została oficjalnie potwierdzona! Od 2.11 kupujemy ze zniżką -49%.

Zastanawiacie się co kupić w promocji Rossmanna -49%? Zajrzyjcie do naszych artykułów:

Nie jest to co prawda potwierdzone, ale na grupach na Facebooku oraz forach internetowych pojawiła się dziś informacja, że kolejna edycja ogromnych obniżek w Rossmannie rozpocznie się już za nieco ponad 2 tygodnie.

Póki co mamy potwierdzone dwa terminy - pierwszy na produkty do ust i paznokci, drugi na makijaż oczu. Jeszcze nie ma informacji o podkładach i pudrach, ale pewnie dlatego, że "teoretycznie" promocja na te produkty ma zacząć się 14.11, a gazetka nie wybiega w tak odległą przyszłość ;-)

Poprzednie odsłony tej akcji promocyjnej cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Każda, niezależnie, czy była to promocja typu 1+1 kosmetyk gratis, czy -49%, a nawet -40%, była prawdziwym hitem, a informacje o niej przekazywano sobie na wszystkie możliwe sposoby: na forach, portalach społecznościowych, w wiadomościach prywatnych.

Rossmann znizka

Źródło: jedna z grup zamkniętych na Facebooku


Oto terminy promocji:

* 2-6.11.2015: -49% zniżki na produkty do makijażu ust i paznokci

* 7-12.11.2015: -49% zniżki na produkty do makijażu oczu

* od 13.11.2015: podkłady, pudry i róże

Jak tylko informacja zostanie potwierdzona, powiadomimy Was o tym. Tymczasem polecamy Wam sprawdzać oficjalną stronę Rossmanna www.rossmann.com.pl.

Bądź na bieżąco

Chcąc być na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami w drogeriach, warto wchodzić na GoDealla.pl, gdzie publikujemy zawsze aktualne zniżki. Zawsze donosimy o tym, gdzie są najlepsze zniżki i największe rabaty. Wiesz o atrakcyjnej promocji, o której nie informujemy? Napisz do nas na kontakt@gdziepromocja.pl i zgłoś swoją promocję. Jeżeli będzie ona interesująca dla naszej społeczności smart shopperów, z pewnością o niej napiszemy.

Sprawdźcie także inne kosmetyczne promocje, z których możecie skorzystać już teraz.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close