logo

Rossmann: promocja -49% i 55% na kosmetyki do makijażu już w październiku!

02paź 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Powraca kultowa promocja -49% na kosmetyki kolorowe w Rossmannie! Znamy oficjalne daty kolejnej akcji, która zawsze ściąga do drogerii tłumy klientek. Kiedy będziecie mogły kupić kosmetyki do makijażu tańsze prawie o połowę, a nawet więcej? Znamy potwierdzone terminy promocji!

Reklama

Zwiastuny promocji

Promocja -49% na kosmetyki do makijażu w Rossmannie to jedna z najbardziej wyczekiwanych przez nas akcji. Promocja ta organizowana jest 2 razy w roku - zwykle wiosną i jesienią, jednak jej dokładne daty nigdy nie są znane aż do ostatniej chwili. Tym razem jest nieco inaczej. W najnowszym wydaniu "Skarba" - magazynu Rossmanna, pojawiła się już oficjalna informacja o promocji -49%, a nawet -55% na kosmetyki do makijażu!

Rossmann promocja -49% -55% na kosmetyki do makijażuŹródło: Skarb, str. 17

My już nie możemy się doczekać, a Wy? :-)

-49% na kosmetyki do makijażu w Rossmannie - kiedy?

W zeszłym roku dokładnie ta sama promocja rozpoczynała się 30 września. Tym razem, według informacji zamieszczonych w "Skarbie", jej rozpoczęcie przypadnie na 10 października. Aż 49% taniej (a w Klubie Rossmann 55% taniej) będziecie mogły kupić kosmetyki kolorowe do makijażu twarzy, ust, oczu i paznokci do 19.10.2017.

Dla członków Klubu Rossmann -55% na kosmetyki kolorowe

Rossmann -49% na kosmetyki

Tak, jak poprzednio, również tym razem wszyscy, którzy posiadają ściągniętą aplikację Klubu Rossmann na swoje urządzenia mobline, będą mogli skorzystać z jeszcze wyższych rabatów - aż 55% na kosmetyki do makijażu! Jak dołączyć do Klubu Rossmann, jak to działa i czy warto? Tego dowiecie się z naszego artykułu. Biorąc jednak pod uwagę sam fakt, że zamiast 49% można uzyskać zniżkę w wysokości aż 55% na kosmetyki kolorowe - WARTO! Wszyscy klubowicze uzyskają rabat 55% na kosmetyki pod warunkiem zakupu trzech różnych produktów do makijażu.

Co kupić w czasie promocji w Rossmannie?

W ramach poprzednich odsłon tej kultowej promocji -49% na kosmetyki do makijażu w Rossmannie na łamach naszego bloga publikowaliśmy dla Was porady znanych blogerek beauty, wizażystek, stylistek i makijażystek, które zdradzały, jakich kosmetyków z Rossmanna używają na co dzień i co polecają naszym Czytelniczkom. Znajdziecie je w naszych artykułach:

  1. Jakie kosmetyki do makijażu z promocji Rossmanna? Blogerki i makijażystki polecają...
  2. Rossmann: -49% na kosmetyki do makijażu. Co polecają znane makijażystki?
  3. Jakie kosmetyki do makijażu twarzy kupić na promocji -49% w Rossmannie?
  4. Rossmann: -49% na kosmetyki do oczu. Co polecają wiażystki?

Zaglądajcie jednak na naszego bloga, ponieważ przed rozpoczęciem słynnej promocji w Rossmannie z pewnością opublikujemy dla Was listę TOP produktów polecanych przez ekspertki, na które warto polować podczas kolejnej odsłony akcji, która ruszy już 10 października. Jeśli jednak nie chcecie tyle czekać i już teraz potrzebujecie kosmetyków, dzięki którym zrobicie się na bóstwo - wiemy, gdzie kupicie je taniej!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close