logo

Rossmann: promocja 2+2 gratis na wiosnę

06mar 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Mimo że za oknem jeszcze tego nie widać, wiosna, przynajmniej ta kalendarzowa, zbliża się do nas wielkimi krokami. Z tej okazji, tuż po Dniu Kobiet, Rossmann wystartuje z kolejną promocją 2+2 gratis. Co tym razem będziecie mogli kupić w ramach tej akcji?

Reklama

Pierwsze oznaki... promocji

Choć za oknem pierwszych oznak wiosny jeszcze nie widać, z okazji nadciągającej nowej pory roku widać już zwiastuny kolejnej kultowej promocji w Rossmannie. W najnowszym numerze "Skarba" - czasopisma drogerii Rossmann - można znaleźć informacje o najnowszej akcji promocyjnej, która już niedługo zawładnie całą Polską. A to, że zawładnie, jest pewne :-) Jako poszukiwacze najlepszych okazji doskonale wiemy, że z niecierpliwością czekacie na takie promocje, jak ta. Listę zniżek z okazji Dnia Kobiet znajdziecie w naszym artykule dotyczącym rabatów na ten dzień. A co tym razem będziecie mogli kupić w pakiecie 2+2 gratis w Rossmannie?

Promocja 2+2 gratis w Rossmannie

Rossmann promocja 2+2 gratisŹrodło: Skarb, str. 13

Tym razem promocja 2+2 gratis w Rossmannie będzie obejmowała produkty do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów. Jeżeli więc checie zmienić coś na wiosnę - może to doskonały moment żeby postawić na nową fryzurę? :-) Od 10 do 19 marca szampony, odżywki, farby i pozostałe kosmetyki do włosów kupicie w Rossmannie w pakiecie 2+2 gratis. Jak skorzystać z tej promocji?

Tylko w Klubie Rossmann

Z promocji w Rossmannie mogą skorzystać wyłącznie członkowie Klubu Rossmann. Jak do niego dołączyć i czy warto? Wszystkie szczegóły opisujemy w tym artykule.

Rossmann promocja 2+2 gratis

Póki co nie znaleźliśmy żadnej informacji na temat tego, czy osoby nieposiadające aplikacji również będą mogły zakupić wybrane produkty w gratisie. Akcja ta, tak jak wspomnieliśmy, obejmuje kosmetyki do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów przy zakupie 4 różnych produktów (np. szampon, odżywka, farba i pianka do włosów). Wówczas dwa najtańsze otrzymacie całkowicie za darmo :-) Wystarczy tylko, że przy kasie zalogujecie się do aplikacji i pokażecie swoją kartę Rossmann.

Promocje na kosmetyki dla każdego

Nie macie ściągniętej aplikacji Klubu Rossmann i nie chcecie jej pobierać, nawet dla takich promocji, jak ta? Mamy dla Was rabaty, z których skorzystacie bez dodatkowych warunków! Wasz mąż, partner, chłopak ciągle narzeka, że macie za dużo kosmetyków?

Rossmann promocja 2+2 gratis

Zainwestujcie w organizer na kosmetyki za 65 zł. Dzięki niemu pomieścicie ich jeszcze więcej! :-) A my wiemy, gdzie kupicie kosmetyki w promocji.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close