logo

Rossmann: promocja 2+2 gratis na produkty niezbędne na wyjazd

10lip 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Właśnie planujecie swoj wakacyjny wyjazd? Szukacie promocji na kosmetyki do opalania i inne produkty niezbędne na wakacjach? W Rossmannie wystartowała kolejna promocja 2+2 gratis! Mamy szczegóły najnowszej akcji drogerii Rossmann!

Reklama

Jeżeli właśnie tworzycie swoją listę rzeczy niezbędnych na wakacyjnym wyjeździe, nie może na niej zabraknąć kosmetyków do opalania, sprayu na komary czy kosmetyczki, bez której nie ruszamy się na urlop. Dobrze się składa, ponieważ w drogeriach Rossmann wystartowała kolejna promocja 2+2 gratis na wybrane produkty!

Yves Rocher wyprzedaż

Poszukujecie zniżek na kosmetyki do opalania i inne produkty kosmetyczne na lato? Wiemy, w których sklepach i drogeriach kupicie je taniej!

2+2 gratis na produkty niezbędne na wyjazd

Rossmann 2+2 gratis promocja na produkty niezbędne na wakacjachŹródło: Rossmann

Spakuj ochornę na wakacje! 10 lipca w Rossmannie wystartowała kolejna promocja 2+2 gratis, tym razem na produkty niezbędne na wyjazd: olejki do opalania, balsamy po opalaniu, kosmetyczki, spray'e na komary. Akcja potrwa ponad tydzień - do 19 lipca. Szukajcie w drogeriach produktów oznaczonych czerwoną etykietą "2+2":

Rossmann 2+2 gratis promocja na produkty niezbędne na wakacjachŹródło: Rossmann

Podobnie, jak poprzednio, promocja obowiązuje wyłącznie członków Klubu Rossmann. Jak do niego dołączyć i czy warto? Tego dowiecie się z naszego artykułu, w którym szczegółowo opisujemy proces rejestracji oraz korzyści wynikające z dołączenia do Klubu Rossmann. Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup 4 różnych kosmetyków objętych akcją, np. olejek do opalania, balsam po opalaniu, spray na komary, kosmetyczka.

Nie chcecie pobierać aplikacji Rossmann, ale chcecie korzystać z kosmetycznych promocji? Znajdziecie je w wielu innych drogeriach! Mamy promocje na kosmetyki dla każdego!

Źródło zdjęcia głównego: Rossmann

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close