logo

Rossmann: promocja 2+2 gratis na produkty do higieny jamy ustnej, dezodoranty i żele pod prysznic

11wrz 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Tęskniliście już za promocjami w Rossmannie? Mamy dla Was dobrą wiadomość! Ruszyła kolejna akcja 2+2 gratis na wybrane produkty. Tym razem wezmą w niej udział kosmetyki codziennego użytku takie, jak pasty do zębów, żele pod prysznic czy antyperspiranty. Kto i do kiedy może skorzystać z promocji?

Reklama

Niedawno zakończyła się jedna z kultowych i zdecydowanie najbardziej popularnych promocji w Rossmannie -49% na wybrane kosmetyki, która ściąga do drogerii tłumy klientów. Rossmann zaskoczył nas zupełnie nową akcją 2+2 gratis na określone produkty obowiązującą do 19 września. Tym razem przy zakupie 2 kosmetyków codziennego użytku całkowicie bezpłatnie będziecie mogli dobrać kolejne 2 produkty z kategorii biorących udział w promocji. 

2+2 gratis - na czym to polega?

Wcześniej z tego typu promocji w Rossmannie mógł skorzystać każdy, kto w czasie trwania akcji zakupił produkty objęte promocją. Od kiedy jednak funkcjonuje Klub Rossmann, jego członkowie otrzymują dodatkowe przywileje, jak chociażby możliwość skorzystania z dedykowanych wyłącznie im promocji. Tak będzie także tym razem! Każdy, kto nie pobrał aplikacji i nie dołączył do Klubu Rossmann, może wziąć udział w tej promocji, ale na nieco innych zasadach. Zamiast 2 produktów otrzymacie 1 (najtańszy) gratis do zakupów.

Rossmann promocja 2+2 gratis

Jeśli jeszcze nie jesteście członkami działającego od niedawna Klubu Rosmann, musicie zapisać się do niego jeśli chcecie wziąć udział w tej promocji i kupić 4 produkty w cenie 2. Jak do niego dołączyć i czy warto? Proces rejestracji krok po kroku opisaliśmy dla Was w naszym wcześniejszym tekście. A warto na pewno! Nie tylko dlatego, że będziecie mogli wziąć udział w najnowszej promocji, ale także skorzystacie z wielu dodatkowych rabatów obowiązujących wyłącznie członków klubu. 

Jak skorzystać z promocji 2+2 gratis?

Do 19 września zajrzyj do drogerii Rossmann i:

  1. weź cztery różne produkty, np. szczoteczkę do zębów, płyn do płukania ust, żel pod prysznic i dezodorant antyperspiracyjny
  2. przy kasie zeskanuj swoją wirtualną kartę z aplikacji Rossmann

A dwa tańsze produkty otrzymasz gratis. Proste? Pewnie! Dokonujcie mądrych zakupów i przemyślcie wszystko zanim wybierzecie się do Rossmanna, ponieważ każdy członek klubu może skorzystać z tej promocji tylko raz. Mamy za to dla Was spis kosmetycznych rabatów, z których możecie korzystać bez limitów!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close