logo

Rossmann na Dzień Matki: kremy 2+2 gratis

17maj 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Wallas

0

Rossmann w ostatnim czasie nie daje o sobie zapomnieć - wszystko za sprawą naprawdę korzystnych promocji, którymi rozpieszcza swoje klientki. Po wielkiej akcji -49% na kosmetyki do makijażu pora na pielęgnację.

Reklama

Rossmann królem promocji

Opinii o wielkich akcjach w Rossmannie jest tyle, ile klientek, które zdecydowały się z nich skorzystać - widać to między innymi po postach naszych Czytelniczek na Facebooku, które opowiadają o swoich doświadczeniach z ostatniej promocji -49% na kosmetyki kolorowe. Musimy przyznać, że organizacja promocji nie jest idealna - jednak jest to ogromne przedsięwzięcie. Wszystkim, którzy spotkali się z problemami przy skorzystaniu z promocji Rossmanna, radzimy uzbroić się w cierpliwość i pamiętać, że z akcji chce skorzystać ogromna rzesza kobiet. Nic dziwnego - oszczędność rzędu 50% kusi ;)

Zniżka dla mamy

Z okazji Dnia Matki Rossmann szykuje kolejną niezłą promocję: od 20 do 30 maja kosmetyki do pielęgnacji twarzy kupić będzie można w pakiecie 2+2 gratis. Taka okazja czeka na wszystkich posiadaczy aplikacji Klub Rossmann. Jak do niego dołączyć i czy warto? Na pewno! Bo dzięki temu będziecie mogli korzystać z jeszcze większych rabatów i zniżek, a także promocji takich, jak ta na Dzień Mamy. Osoby, które nie posiadają aplikacji będą mogli skorzystać z okazji 2+1 gratis na produkty do pielęgnacji twarzy.

Rossmann Dzień Mamy(Źródło: www.lifebymarcelka.pl)

Co drogeria rozumie przez kosmetyki do pielęgnacji twarzy? Chodzi m.in. o toniki, kremy do twarzy i pod oczy, serum, żele do mycia twarzy, itp. Informacja o akcji nie jest jeszcze dostępna na stronie Rossmanna, ani w aplikacji tego sklepu, dlatego nie wiemy jeszcze, czy promocją zostaną objęte takżę kremy BB czy produkty do pielęgnacji także dla mężczyzn. Jak tylko pojawią się oficjalne informacje, jak zwykle przekażemy je Wam.

Oprócz kwiatka

Mimo że najnowsza rossmannowa promocja ma być uczczeniem Dnia Matki, to oczywiście nie musimy korzystać z niej wyłącznie, by obdarować bliską osobę. Jest to doskonała okazja do uzupełnienia braków w naszych kosmetyczkach.

Trzeba jednak przyznać, że kremy do pielęgnacji mogą być bardzo dobrym pomysłem na prezent. Jeżeli nie jesteście do niego przekonani, pamiętajcie, że to nie jedyna opcja. Poniżej przedstawiamy promocje i okazje na prezenty na Dzień Matki.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close