logo

Rossmann: kosmetyki do pielęgnacji dziecięcej 2+2 gratis

31mar 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Drogeria Rossmann ma dla Was kolejną akcję 2+1 gratis! Tym razem promocja dotyczy kosmetyków do pielęgnacji dziecięcej. A zyskać możecie znacznie więcej! Wszyscy członkowie programu Rossnę dostaną aż 2 produkty za darmo, a na wszystkich klientów czeka rabat.

Reklama

2+2 gratis w Rossmannie

Dopiero wczoraj (30 marca) zakończyła się akcja wiosennego sprzątania w Rossmannie, gdzie przy zakupie 3 środków czystości jeden z nich dostawaliście całkowicie bezpłatnie, a już od dzisiaj (31 marca) rusza kolejna akcja 2+1, a nawet 2+2 w Rossmannie! Tym razem promocja dotyczy kosmetyków do pielęgnacji dziecięcej i potrwa ona jeszcze do 9 kwietnia. Poza gratisowymi produktami na wszystkich klientów czeka rabat 20% na mleko następne i pieluchy. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej w naszym tekście i w regulaminie.

Zasady promocji

Rossmann promocja 2+1 gratis

Kosmetyki do pielęgnacji dzieci nie należą do najtańszych, podobnie jest z modyfikowanym mlekiem czy pieluszkami. W każdym miesiącu produkty te pochłaniają część domowego budżetu, dlatego na pewno warto korzystać z takich promocji jak te, które teraz trwają w Rossmannie.

Najwięcej skorzystają wszyscy rodzice, którzy posiadają kartę w programie Rossnę. Członkowie klubu przy zakupie 4 kosmetyków do dziecięcej pielęgnacji aż 2 z nich (najtańsze lub w tej samej cenie) dostaną całkowicie za darmo. Ale nawet Ci, którzy do programu się nie zapisali, będą mogli otrzymać gratisowy produkt.

Wszyscy klienci, którzy w dniach 31.03-09.04 kupią 3 kosmetyki do pielęgnacji dziecięcej, trzeci z nich (w najniższej cenie) otrzymają w prezencie. A to nie wszystko co czeka na klientów w Rossmannie w najbliższych dniach.

Drogeria Rossmann obniżyła aż o 20% ceny wszystkich pieluch i mleka modyfikowanego następnego po mleku matki, dlatego warto, korzystając z tej okazji, zrobić większy zapas, który wystarczy Wam na dłużej. A rodzice pociech, którzy dopiero szykują się na przyjście maluszka na świat lub Ci, przed którymi stoi nieco poważniejszy zakup: nowy wózek, dodatki do pokoiku, promocje znajdą poniżej :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close