logo

Rossmann: -49% na kosmetyki. Znamy dokładne terminy promocji!

23wrz 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Już niedługo, bo 30 września, będziecie mogli skorzystać z kolejnej odsłony wielkiej promocji w Rossmannie -49% na kosmetyki, na którą tak długo wszyscy czekali! Znamy już dokładne terminy promocji. Co i kiedy kupicie prawie o połowę taniej? Zobaczcie!

Reklama

Promocja -49% w Rossmannie to jedna z niewielu okazji żeby naprawdę obkupić się w zapas kosmetyków. Wiemy, jak zawsze wyczekujecie tej akcji. Tym razem pierwszy etap promocji rozpocznie się 30 września. Nie jest to potwierdzona informacja bezpośrednio przez drogerię, ale my wiemy, że promocja w Rossmannie odbywa się wiosną i jesienią. Zobaczcie, w jakich dokładnie terminach będziecie mogli kupić przecenione kosmetyki.

Promocja -49% w Rossmannie

Trzy terminy i trzy wyjątkowe linie kosmetyków, które każda kobieta nosi w kosmetyczce:

  • 30.09-05.10: promocja na kosmetyki do makijażu ust i paznokci
  • 06.10-11.10: promocja na kosmetyki do makijażu oczu
  • 12.10-17.10: promocja na kosmetyki do makijażu twarzy

Szykujcie kasiorę, bo będzie co kupować! I pamiętajcie, że kolejna taka akcja będzie dopiero wiosną, więc nie przegapcie tych promocji :) A jeśli nie wiecie, co warto kupić prawie o połowę taniej w Rossmannie, koniecznie zajrzyjcie do naszych wcześniejszych artykułów, w których znane wizażystki i stylistki wypowiadają się na temat kosmetyków, które polecają:

Na bieżąco śledzimy stronę Rossmanna oraz media społecznościowe w wyczekiwaniu potwierdzenia powyższych terminów. Jak tylko pojawi się oficjalna informacja na temat promocji -49% poinformujemy Was o tym! :)

A już teraz podpowiadamy, gdzie jeszcze możecie znaleźć promocje kosmetyczne, bo takich w ostatnim czasie pojawiło się dość sporo. I możecie skorzystać z nich już teraz! Poniżej lista:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close