logo

Rossmann: -49% na kosmetyki do makijażu dla wszystkich i 55% rabatu w Klubie Rossmann!

12kwi 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Kolejna odsłona kultowej promocji Rossmanna -49% na kosmetyki do makijażu już 20 kwietnia! Tym razem akcja będzie wyglądała nieco inaczej i wyjątkowo, po raz pierwszy, będziecie mogli zgarnąć dodatkową zniżkę, nawet 55% na kosmetyki kolorowe. Więcej szczegółów w naszym artykule!

Reklama

Mamy już potwierdzoną informację od Rossmanna dotyczącą promocji! Od 20 do 28 kwietnia możecie skorzystać z okazji -49% na kosmetyki kolorowe lub -55% na kosmetyki do makijażu jeśli dołączycie do Klubu Rossmann! W regulaminie akcji zaznaczone jest, że rabat zostanie naliczony na każdy produkt lub produkty objęte promocją z zastrzeżeniem, że jedna osoba nie może kupić więcej niż 3 sztuki tego samego produktu. Zamieszczamy również link do regulaminu promocji.

To będzie naprawdę wyjątkowa odsłona promocji na kosmetyki kolorowe w Rossmannie! Już pod koniec lutego na łamach naszego bloga informowaliśmy Was o kultowej promocji -49% na kosmetyki do makijażu. Wtedy jeszcze, według niepotwierdzonych informacji, miała się ona rozpocząć 20 kwietnia i być podzielona na 3 tury. Dzisiaj już wiemy, że tym razem promocja ta będzie wyglądała nieco inaczej :-)

Rossmann -49% na kosmetyki (Źródło: www.instagram.com/mellisanka)

W sieci pojawiło się już sporo innych artykułów o nowej akcji Rossmanna. I mimo że sama drogeria nie potwierdziła jeszcze tych informacji, znane blogerki zamieszczają już na swoich blogach i profilach w mediach społecznościowych zdjęcia ulotek promujących akcję. Możemy więc śmiało napisać, że mamy już potwierdzone informacje dotyczące promocji -49% na kosmetyki do makijażu w Rossmannie! Ale tym razem drogiera ma dla Was coś jeszcze!

-49% na kosmetyki dla wszystkich

Start akcji już 20 kwietnia! Ale tym razem potrwa ona tydzień (do 28.04) i nie będzie podzielona na etapy. W ciągu tego tygodnia będziecie mogły zrobić kosmetyczne zakupy w Rossmannie i obkupić się w produkty do makijażu twarzy, oczu, ust i paznokci prawie o połowę taniej! Dziewczyny! Szykujcie portfele! A jeśli chcecie kupować jeszcze taniej i to aż o 55% - wiemy jak to zrobić!

Rabat 55% na kosmetyki kolorowe w Klubie Rossmann

Klub Rossmann

Od 10 kwietnia możecie pobierać na swoje smartfony aplikację Klubu Rossmann (lub aktualizacje do istniejącej aplikacji). Dzięki niej od 20 kwietnia na promocji w Rossmannie kupicie kosmetyki do makijażu nie 49% a 55% taniej (przy zakupie minimum 3 produktów).

Aplikacje możecie pobrać oczywiście na systemy iOS i Android, a sama rejestracja jest bardzo prosta. Wystarczy, że podacie swoje podstawowe dane: imię, nazwisko, wiek, e-mail, numer telefonu. Czasami tylko podczas rejestracji wyskakuje komunikat, że podany e-mail jest już w systemie (tak było w naszm przypadku), ale wydaje nam się, że warto szbko założyć sobie drugi adres chociażby tylko po to żeby móc z aplikacji korzystać, bo warto!

Już niedługo będziemy mieli dla Was spis wszystkich kosmetyków polecanych przez makijażystki i wizażystki, na które warto polować w Rossmannie. A tymczasem możecie korzystać z innych rabatów kosmetycznych!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close