logo

Rossmann: 2+2 gratis na produkty do pielęgnacji stóp, paznokci i depilacji

01cze 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Rossmann szaleje z promocjami! Dopiero zakończyła się wielka akcja na Dzień Matki 2+2 gratis na kremy do pielęgancji twarzy, a już mamy zapowiedź kolejnej tego typu promocji. Tym razem będziecie mogli zadbać o swoje nogi i stopy przed zbliżającym się latem.

Reklama

Szaleństwo promocji w Rossmannie

W ostatnim czasie w Rossmannie zdecydowanie królują promocje! Najpierw słynna akcja -49% na kosmetyki do makijażu (-55% dla członków Klubu Rossmann), z której chętnie korzystały nie tylko nasze Czytelniczki, ale również znane blogerki i makijażystki, później promocja z okazji Dnia Matki na kremy do pielęgnacji twarzy, gdzie przy zakupie dwóch produktów, dwa kolejne mogliście dostać w prezencie. Teraz przyszedł czas na letnią promocję, dzięki której przygotujecie się do wakacji i sezonu urlopowego!

Odsłoń nogi na lato!

Rossmann odsłoń nogi na lato

Latem, ku uciesze Panów, Panie odsłaniają swoje piękne, długie nogi, chodzą w krótkich sukienkach, pokazują je na plaży. Wakacje to zdecydownie czas spódniczek, szortów, a także sandałków. Dlatego właśnie przed zbliżającą się najbardziej gorącą porą roku Rossmann przygotowuje dla Was promocję na produkty do pielęgnacji stóp, paznokci oraz depilacji.

Wszyscy członkowie Klubu Rossmann przy zakupie dwóch produktów do pielęgnacji stóp, paznokci lub depilacji, otrzymają w prezencie 2 dodatkowe produkty z tych kategorii. Na podstawie poprzednich akcji możemy sądzić, że Ci, którzy aplikacji nie posiadają i nie chcą jej ściągać na swoje urządzenia mobilne, będą mogli skorzystać z tej promocji na zasadach 2+1 gratis, ale są to niepotrwierdzone informacje.

Według materiałów promocyjnych znalezionych w sieci, akcja 2+2 gratis na produkty do pielęgnacji stóp, paznokci oraz depilacji rozpocznie się 10 czerwca i potrwa do 19 czerwca. Czekamy więc z niecierpliwością na szczegóły promocji! Oczywiście jak tylko pojawią się oficjalne informacje od Rossmanna - opublikujemy je na blogu.

Pobierz aplikację i dołącz do klubu!

Chcecie jako pierwsi dowiadywać się o najnowszych promocjach marki Rossmann? Móc korzystać z ekskluzywnych rabatów? Pobierzcie aplikację i zostańcie Klubu Rossmann! Jak do niego dołączyć i czy warto? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w naszym poradniku!

Promocja Rossmanna na produkty do pielęgnacji nóg to dobra okazja do tego, żeby przygotować się do nadchodzącego lata. A skoro zadbacie już o swoje nogi i stopy - przydadzą Wam się dodatkowe rabaty, dzięki którym będziecie mogli je wyeksponować.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close