logo

Rose Gal: wyprzedaż do -80% i dodatkowe prezenty do zgarnięcia!

28lut 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Już niedługo wszystkie panie będą obchodziły swoje święto. Sklep Rose Gal doskonale wie, z jakiego prezentu będą zadowolone kobiety. Dlatego właśnie w najbliższych dniach skorzystacie tam z obniżek sięgających nawet 80%. Dodatkowo czekają na Was także kupony rabatowe i prezenty do zamówień. Jak je zgarnąć?

Reklama

8 marca to data, o której nie powinien zapomnieć żaden mężczyzna. To właśnie wtedy obchodzony jest Dzień Kobiet. A co panie lubią najbardziej? Zakupy! :-) Wiemy, gdzie z okazji tego święta zrobicie je taniej. Sklep Rose Gal naprawdę wie, jak rozpieścić Was swoimi upominkami. Do 12 marca skorzystacie tam z gigantycznych obniżek sięgających nawet 80%. Będziecie mogły odebrać również dodatkowe rabaty i prezenty do zamówień.

Wielka wyprzedaż do -80% na Dzień Kobiet

Od 1 do 12 marca sklep Rose Gal będzie żył promocjami z okazji Dnia Kobiet. W tych dniach będziecie mogli skorzystać z wielu promocji, których kumulacja nastąpi w okolicy 8 marca. Wyprzedaż została podzielona na 3 tury, w czasie których znajdziecie różne okazje do oszczędzania.

1-6 marca: zapowiedź wyprzedaży i dodatkowe prezenty do zgarnięcia

Pierwszy etap wyprzedaży na Dzień Kobiet w Rose Gal to zapowiedź największych zniżek i możliwość zgarnięcia darmowych prezentów :-) A panie lubią takie najbardziej! Wystarczy zagrać w grę Lucky Draw żeby odebrać swój dodatkowy kupon zniżkowy na zamówienie, punkty przeliczane na dodatkowe szanse w grze lub upominki:

Rose Gal wyprzedaż na Dzień Kobiet

Jak zagrać w grę? Wystraczy, że zarejestrujecie się na stronie Rose Gal wypełniając formularz:

Rose Gal wyprzedaż na Dzień Kobiet

A potem przejdziecie na stronę gry i klikniecie na przycisk "start". Musicie tylko mieć punkty na swoim koncie, ale nie martwcie się - można je naprawdę łatwo zgarnąć, na przykład przez dodanie swojego zdjęcia do konta :-) Za rejestrację otrzymacie także dodatkowy rabat 15% na start.

7-9 marca: wyprzedaż do -80% i 50 dolarów do wygrania

Z największych okazji będziecie mogli skorzystać w okolicy Dnia Kobiet od 7 do 9 marca. Wtedy w sklepie Rose Gal obniżki będą sięgały nawet 80%, ale to nie koniec! W ciągu tych 3 dni będziecie mogli wygrać dodatkowe 50 dolarów na zakupy i zgarnąć darmową wysyłkę ekspresową.

Jak grać o dodatkowe 50 dolarów?

Rose Gal wyprzedaż na Dzień Kobiet

Wystraczy, że w dniach 7-9 marca zrobicie zakupy w sklepie Rose Gal i zarejestrujecie swój zakup na stronie. Wtedy weźmiecie udział w losowaniu karty podarunkowej o wartości 50 dolarów na zakupy. Zwycięzcę poznamy już 15 marca :-)

Dodatkowo, wszystkie zamówienia zrobione 7-9 marca, których wartość przekroczy 99$, zostaną wysłane przesyłką ekspresową za darmo do poniższych krajów: Stany Zjedoczone, Kanada, Francja, Australia, Wielka Brytania, Hiszpania, Nowa Zelandia (może akurat będziecie w jednym z nich :-P?).

10-12 marca: 72 godziny jeszcze większych zniżek

Sam koniec promocji może okazać się najlepszy. To właśnie wtedy będziecie mieli szansę skorzystać z być może jeszcze większych obniżek. Rabaty na produkty zostaną zwiększone, a to doskonała okazja do zakupów.

Korzystając z promocji (od 1 do 12 marca) będziecie mieli również możliwość aż 45 dni na zwrot towaru, jeśli unacie, że nie spełnia on Waszych oczekiwań albo po prostu nie spodoba Wam się. Standardowy czas na zwrot to 30 dni, ale w czasie trwania promocji sklep przedłuża go do 45 dni.

Co kupicie w sklepie Rose Gal?

Nam wpadły w oko szczególnie piękne sukienki vintage, także w większych rozmiarach!

Rose Gal wyprzedaż na Dzień Kobiet

Co prawda do lata i wakacji zostało jeszcze trochę czasu, ale może warto już teraz pomyśleć o nowym kostiumie kąpielowym? Tym bardziej, że te, które znajdziecie w sklepie Rose Gal naprawdę wyglądają przepięknie!

Rose Gal wyprzedaż na Dzień Kobiet

A kupicie je już za 4,99$, czyli ok. 17 zł! Mamy jeszcze jedną, doskonałą wiadomość! Za standardową opcję dostawy w Rose Gal nie zapłacicie ani grosza :-)

Rose Gal wyprzedaż na Dzień Kobiet

Zapłacicie za swoje zamówienie dokładnie tyle, ile będzie kosztował produkt :-) I ani grosza więcej! Chyba że zdecydujecie się na ekspresową dostawę. Poza wielką wyprzedażą i dodatkowymi prezentami, które będziecie mogli zgarnąć w sklepie Rose Gal, mamy dla Was jeszcze inne promocje z okazji Dnia Kobiet!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close