logo

Romantyczne Walentynki - rabaty na wyjazdy i SPA

31sty 2019

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

W tym roku w ramach prezentu chcecie wyjechać na święto zakochanych z ukochaną osobą i spędzić romantyczne Walentynki poza domem? Planujecie zabrać swoją drugą połówkę na weekend za miasto lub do SPA? Dla wszystkich, którzy marzą o tym żeby 14 lutego świętować z ukochaną osobą w wyjątkowym miejscu, wyszukaliśmy oferty wyjazdów z rabatami na Walentynki, do SPA i pakiety zabiegów.

Reklama

Płatki róż, wino, pyszna kolacja, a do tego odprężający masaż lub sauna? Jeżeli chcecie zaplanować dla swojej drugiej połówki niezapomniane Walentynki 2019, zapewne przeszło Wam przez myśl żeby zabrać ją w wyjątkowe miejsce. To świetny pomysł! Zamiast tradycyjnego prezentu w postaci czekoladek, ładnej bielizny czy perfum, możecie wyjechać gdzieś na dzień lub dwa i święto zakochanych spędzić poza domem w hotelu, SPA lub pensjonacie. Jest tylko jedno "ale"... budżet. Wyjazd w tym okresie zahaczający o 14 lutego może uszczuplić Wasz portfel, dlatego właśnie dla wszystkich zakochanych wyszukaliśmy promocyjne oferty na wyjazdy na Walentynki 2019 do Polski i zagranicę, SPA oraz pakiety zabiegów.

Romantyczne Walentynki w SPA

Pomyślcie tylko... Wy razem, masaże, sauna, jacuzzi i cały weekend tylko dla siebie? Nie można wymarzyć sobie lepszego prezentu na Walentynki! Gdzie je spędzicie?

Walentynki w spa

Za romantyczny wyjazd na Walentynki do Farmona Hotel Business & SPA w Krakowie zapłacicie 438 zł w terminie 14.02-16.02 lub 15.02-17.02 dla 2 osób. W tym śniadania, dostęp do sauny fińskiej, 20% rabatu na dania z karty menu oraz 50 zł rabatu na dodatkowe zabiegi w SPA.

Walentynki w spa

Walentynki w luksusowym SPA? Wybierzcie się do 4* SPA Hotel Splendor. W cenie pobytu na jedną noc dla 2 osób (369 zł) otrzymacie również śniadania i obiadokolacje, butelkę wina, dostęp do strefy wellness i spa: basen z masażem, jacuzzi, sauny, grota chłodząca.

Walentynki w spa

Znaleźliśmy dla Was również walentynkową propozycję wyjazdu do Hotelu Niemcza Spa za 199 zł za noc (2 osoby). Jedyny minus jest taki, że w tej cenie zakwaterowanie możliwe jest tylko z niedzieli na poniedziałek, ale możecie kupić i wydrukować voucher, w Walentynki podarować go drugiej połówce, a w niedzielę wybrać się na świętowanie. Tym bardziej, że w tej cenie otrzymacie śniadanie, obiadokolację i nielimitowany dostęp do spa i wellness.

Walentynki za granicą - Paryż, Praga, Budapeszt

Wyobrażacie sobie coś bardziej romantycznego niż Walentynki w Paryżu? My nie! Paryż to jednak nie jedyne piękne miasto zagraniczne, w którym warto świętować 14 lutego. Mamy dla Was vouchery na wyjazdy walentynkowe do stolicy Francji, ale również Pragi i Budapesztu.

  • Walentynki w Paryżu - 289 zł (przejazd autokarem, 2 noclegi w hotelu, 2 śniadania, opieka pilota, dodatkowo płatne obowiązkowo 30 euro u pilota, 60 zł za ubezpieczenie i 75 euro opłaty administracyjne):

Walentynki w Paryżu

  • Walentynki w Pradze - 299 zł (przejazd autokarem, nocleg w hotelu ze śniadaniem, opieka pilota, dodatkowo płatne obowiązkowo 20 euro opłaty administracyjne, 10 zł za ubezpieczenie):

Walentynki w Pradze

  • Walentynki w Budapeszcie - 190 zł (przejazd autokarem klasy premium, opieka pilota, dodatkowo płatne obowiązkowo 5 euro u pilota):

Walentynki w Budapeszcie

Wyjazd na Walentynki to dla Was za duży wydatek, ale tego dnia chcielibyście się wspólnie odprężyć? Możecie skorzystać z pakietów SPA i masaży w swoim mieście. Wspólnie ze swoją drugą połówką wybrać się na zabiegi i zrelaksować. Mamy dla Was zniżki!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close