logo

Rolki i wrotki w promocyjnych cenach

12kwi 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Jeśli szukacie promocji na rolki, łyżworolki lub wrotki - nasz artykuł przedstawi Wam najciekawsze propozycje. Znajdziecie tu także zniżki na specjalne rolki, na przykład ze zmienną płozą lub przeznaczone do jazdy szybkiej.

Reklama

Czas na sport i promocyjne ceny! Kto powiedział, że nie można połączyć tych dwóch aspektów? Udowodniliśmy to między innymi w artykule o zniżkach na sportowe obuwie znanych marek.

Rolki regulowane w promocji

Najbardziej popularne na rynku są rolki lub łyżworolki z regulowanymi zapięciami. Wtedy każdy z Was, o ile dobierze rolki w odpowiednim rozmiarze, będzie mógł dobrze dopasować je do swojej stopy. Należy pamiętać, że przy jeździe na rolkach BARDZO WAŻNE jest odpowiednie usztywnienie kostki oraz stopy. Wręcz niewybaczalnym błędem jest zjawisko tzw. "miękkiej kostki". Warto zatem kupować regulowane rolki z różnymi zapięciami: klamrą, sznurowaniem oraz rzepem.

Wrotki ze zniżką

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, to łyżworolki podbijają rynek, ale pamiętacie słynne wrotki, którymi jeździło się w dzieciństwie? Niestety klasyczne wrotki odchodzą powoli w zapomnienie, ale nie oznacza to, że sprzęt na czterech kółkach zupełnie wychodzi z mody. Wrotki wyglądają już tak, jak te, które znamy od dziecka, ale jak ich nowoczesna, wręcz nierealna wersja z przyszłości - zupełnie nowe, większe i sprawiające wrażenie solidniejszych. Również takie znaleźliśmy w promocji.

Oprócz standardowych łyżworolek do jazdy rekreacyjnej oraz nieczęsto spotykanych wrotek, w sklepach znajdują się także rolki do jazdy profesjonalnej. Sklep PRESTO oferuje między innymi rolki

I kto powiedział, że wybór rolek będzie łatwym zadaniem? ;-) Jeśli znacie się na tym sprzęcie, to już możecie składać zamówienia. Jeżeli jeszcze nigdy nie jeździliście na rolkach lub wrotkach, najpierw skonsultujcie sprawę ze specjalistą. Pomimo tego, że sport to zdrowie, bardzo często, nieodpowiednio uprawiany, może się okazać pasmem kontuzji!

Pamiętajcie zatem, żeby podejść do kupna łyżworolek lub wrotek z głową! Nie patrzcie w głównej mierze na wygląd czy kolorystykę, ale przede wszystkim na jakoś wykonania. W końcu liczy się Wasze bezpieczeństwo, a nie wygląd. Zachęcamy także do sprawdzenia innych kodów rabatowych oraz zniżek na sprzęt sportowy.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close