logo

Rodzinna Kuchnia Lidla - odbierz swoją książkę!

20mar 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Wspólne gotowanie z całą rodziną to ogromna frajda! Wie o tym doskonale Lidl, który przed Wielkanocą ma do rozdania kolejne książki kucharskie. Znajdziecie w nich 40 sprawdzonych przepisów, które przygotujecie wspólnie z dziećmi. Jak będziecie mogli odebrać książkę?

 

UWAGA! Ten tekst jest o promocji Lidla z 2017 roku. Jeżeli szukasz akcji z 2018 roku, sprawdź nasz najnowszy tekst, w którym opisujemy zasady promocji.

Reklama

W każdym tkwi masterchef

Od kilku lat przed Bożym Narodzeniem i Wielkanocą Lidl rozdaje swoim klientom prezenty. Jeżeli na bieżąco śledzicie ich akcję to mogliście skompletować już cały cykl książek tematycznych z przepisami na dania i desery, które przygotujecie samodzielnie w domu. Tym razem sklep stawia na rodzinne gotowanie wspólnie z dziećmi. Najmłodsi w kuchni mogą Wam naprawdę pomóc, a co najważniejsze - będzie to dla wszystkich świetna zabawa! Kto wie - może właśnie w Waszych dzieciach tkwi duch masterchefa? :-)

Korzystając z porad zawartych w "Rodzinnej Kuchni Lidla" - najnowszej książce, jaką będziecie mogli dostać w Lidlu, w zaciszu swojego domu przygotujecie, między innymi, takie babeczki czy pankejki:

Lidl książka Rodzinna Kuchnia Lidla(Źródło: "Rodzinna Kuchnia Lidla")

Oj... wyglądają pysznie i jesteśmy pewni, że z pomocą swoich pociech uda Wam się wyczarować takie cuda :-) Ale do ich przygotowania, oczywiście poza produktami, będzie Wam potrzebna jeszcze książka z przepisami Darii Ładocha, Karola Okrasy, Pawła Małeckiego i Kuchni Lidla!

Jak odebrać książkę?

Rodzinna Kuchnia Lidla książka 2017Żeby odebrać książkę "Rodzinna Kuchnia Lidla" wystarczy tylko:

  1. w terminie 20.03-16.04 iść do dowolnego sklepu Lidl,
  2. zrobić 6 x zakupy za min. 50 zł,
  3. dopłacić 1 grosz.

Za każde zakupy na kwotę minimum 50 zł otrzymacie naklejkę. Po zebraniu sześciu będziecie mogli przy kasie dopłacić grosik i odebrać książkę :-)

Naklejki dostajecie za każde wydane 50 zł, więc możecie zrobić np. 3 x zakupy po 100 zł i gotowe!

Produkty, które nie biorą udziału w promocji:

  • napoje alkoholowe (w tym piwo)
  • wyroby tytoniowe
  • produkty lecznicze
  • preparaty do początkowego żywienia niemowląt oraz przedmioty służące do karmienia

Jeżeli któryś z nich pojawi się na paragonie to niestety nie będzie on brany pod uwagę i sprzedawca nie będzie mógł Wam dać naklejki, nawet jeżeli kwota zakupów będzie wyższa niż 50 zł.

Regulamin akcji oraz fragmenty książki z wybranymi przepisami znajdziecie na stronie promocji Rodzinnej Kuchni Lidla. Ale, ale... masterchefie! To nie koniec! Mamy dla Ciebie jeszcze kilka rabatów, które na pewno pomogą Ci przygotować same pyszności.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close