logo

RMF FM kolejny raz rozdaje darmowe choinki! Gdzie i kiedy odbierzecie drzewko?

06gru 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

RMF FM kolejny już raz wyruszy w Polskę, żeby podarować tysiące pachnących Choinek pod Choinkę. W jakich terminach i gdzie będziecie mogli za darmo odebrać swoje świąteczne drzewko? Wiemy, kiedy rusza choinkowy konwój RMF FM!

Reklama

Już po raz 14 ekipa radia RMF FM niebawem ruszy w trasę i rozda tysiące żywych choinek na Święta. Od 11 do 22 grudnia w wybranych miastach w Polsce będziecie mogli całkowicie bezpłatnie odebrać pachnące, piękne drzewko świąteczne, które jest nieodzownym elementem Świąt Bożego Narodzenia. Kiedy i gdzie ustawić się w kolejce po choinkę?

RMF FM: Choinki pod Choinkę 2017

Jak co roku choinki będą rozdawane we wskazanym miejscu od godziny 11:00 do wyczerpania zapasów. Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie akcją Choinki pod Choinkę od RMF FM, radzimy Wam wstać skoro świt i ustawić się w kolejce po świąteczne drzewko. A ta na pewno będzie długa :-)

RMF FM Choinki pod Choinkę 2017Źródło: http://www.rmf24.pl

To jednak nie koniec! Na rozdawaniu świątecznych drzewek z pewnością się nie skończy. Ekipa radia RMF FM ma także sporo atrakcji dla osób, które ustawią się po swoją choinkę. Wydarzeniu będą towarzyszyć zabawy, wspólne ubieranie drzewka oraz szukanie wokalnych talentów. Każdy będzie mógł także zrobić sobie zdjęcie w śmiesznej fotobudce.

Poza ekipą RMF FM, Choinki pod Choinkę będą rozdawać znane gwiazdy: Margaret, Piotr Kupicha, Blue Cafe, Monika Lewczuk, Mateusz Ziółko, Antek Smykiewicz, Sarsa, Sound'n'Grace, Enej, Natalia Szroeder, Rafał Brzozowski i Ania Wyszkoni.

Gdzie i kiedy odebrać darmową choinkę od RMF FM?

Tradycyjnie konwój ze świątecznymi drzewkami dotrze najpierw do Katowic, a rozdawanie choinek zakończy się w Krakowie. Poniżej zamieszczamy listę miast i wyznaczonych miejsc, gdzie w podanym terminie będziecie mogli spotkać ekipę radia RMF FM i odebrać swoją choinkę.

RMF FM Choinki pod Choinkę 2017Źródło: https://www.rmf.fm/f/choinki-2017.html

Start już w najbliższy poniedziałek 11 grudnia w Katowicach! Choinka to bardzo ważny symbol świąt, bez niej nie ma prawdziwego Bożego Narodzenia. Ale nie tylko pachnące drzewko powinno znaleźć się w każdym domu w grudniu. Jeżeli chcecie udekorować swoje wnętrza i szukacie tanich dodatków do domu, wiemy, gdzie kupicie je w promocji! Wyszukaliśmy dla Was zniżki na bożonarodzeniowe ozdoby!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close