logo

RMF FM kolejny raz rozdaje darmowe choinki! Gdzie i kiedy odbierzecie drzewko?

06gru 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

RMF FM kolejny już raz wyruszy w Polskę, żeby podarować tysiące pachnących Choinek pod Choinkę. W jakich terminach i gdzie będziecie mogli za darmo odebrać swoje świąteczne drzewko? Wiemy, kiedy rusza choinkowy konwój RMF FM!

Reklama

Ekipa radia RMF FM niebawem ruszy w trasę i rozda tysiące żywych choinek na święta podczas 18. edycji akcji "Choinki pod Choinkę". Od 12 do 23 grudnia w wybranych miastach w Polsce będziecie mogli całkowicie bezpłatnie odebrać pachnące, piękne drzewko świąteczne, które jest nieodzownym elementem świąt Bożego Narodzenia. Kiedy i gdzie ustawić się w kolejce po choinkę?

RMF FM: Choinki pod Choinkę 2018

Jak co roku choinki będą rozdawane we wskazanym miejscu od godziny 11:00 do wyczerpania zapasów. Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie akcją Choinki pod Choinkę od RMF FM, radzimy Wam wstać skoro świt i ustawić się w kolejce po świąteczne drzewko. A ta na pewno będzie długa :-)

RMF FM Choinki pod Choinkę 2017Źródło: RMF FM

To jednak nie koniec! Na rozdawaniu świątecznych drzewek z pewnością się nie skończy. Ekipa radia RMF FM ma także sporo atrakcji dla osób, które ustawią się po swoją choinkę. Wydarzeniu będą towarzyszyć zabawy i masa atrakcji dla najmłodszych. Do każdej choinki zostanie dodana również paczka słodkości od Mamby :-)

Poza ekipą RMF FM, Choinki pod Choinkę będą rozdawać znane gwiazdy: Natalia Szroeder, Ewelina Lisowska, Rafał Brzozowski, Enej, Piotr Kupicha, Michał Szczygieł, Antek Smykiewicz, Lanberry, Sarsa, Margaret, Filip Lato i Paweł Domagała. Jaka gwiazda odwiedzi akurat Wasze miasto? Sprawdźcie poniżej!

Choinki pod choinkę 2018 RMF FM

Źródło: RMF FM 

Gdzie i kiedy odebrać darmową Choinkę pod Choinkę od RMF FM?

Tradycyjnie konwój ze świątecznymi Choinkami pod Choinkę dotrze najpierw do Katowic, a rozdawanie drzewek zakończy się w Krakowie. Poniżej w tabeli zamieszczamy listę miast i wyznaczonych miejsc, gdzie w podanym terminie będziecie mogli spotkać ekipę radia RMF FM oraz gwiazdy i odebrać swoją choinkę.

Termin Miasto Miejsce
12.12 Katowice Plac Szewczyka
13.12 Wrocław Plac Solny
14.12 Łódź Manufaktura Łódź
15.12 Poznań Plac Wolności
16.12 Szczecin Jasne Błonia
17.12 Gdynia Skwer Kościuszki
18.12 Olsztyn Ulica Prosta
19.12 Warszawa Aleja Jerozolimska przy dworcu Warszawa Śródmieście
20.12 Kielce Rynek
21.12 Lublin Plac Zamkowy
22.12 Rzeszów Rynek
23.12 Kraków Mały Rynek


Start już w środę 12 grudnia w Katowicach! Choinka to bardzo ważny symbol świąt, bez niej nie ma prawdziwego Bożego Narodzenia. Ale nie tylko pachnące drzewko powinno znaleźć się w każdym domu w grudniu. Jeżeli chcecie udekorować swoje wnętrza i szukacie tanich dodatków do domu, wiemy, gdzie kupicie je w promocji! Wyszukaliśmy dla Was zniżki na bożonarodzeniowe ozdoby!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close