logo

Restaurant Week: zarezerwuj stolik w ekskluzywnej restauracji ze zniżką

09wrz 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Na obiad w ekskluzywnej restauracji trzeba się odpowiednio przygotować, a przede wszystkim, mieć spory zapas gotówki, żeby móc skosztować wykwintnych dań. Jednak podczas Restaurant Week możecie zjeść w luksusowej restauracji za naprawdę małe pieniądze. Sami zobaczcie!

Reklama

Uwaga! Informacje o najnowszej edycji Restaurant Week 2018 znajdziesz w naszym artykule z tego roku.

Luksus w niskiej cenie

Nie co dzień trafiają się takie okazje, jak podczas Restaurant Week, który potrwa od 21 do 30 października. Wówczas będzcie mogli skorzystać z oferty ekskluzywnych dań, rozkoszować się nowymi smakami i wykwintnymi daniami w największych miastach Polski za niecałe 40 zł, ponieważ za 3 daniowy obiad (przystawka, danie główne, deser) zapłacicie tylko 39 zł za osobę i ani grosza więcej!

Restaurant Week

A wszystkich pyszności w ramach Restaurant Week będziecie mogli skosztować w: Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie, Łodzi, Szczecinie, Białymstoku, Toruniu oraz na Śląsku.

Co zrobić, żeby zarezerwować stolik i skorzystać z ekskluzywnego menu? Wystarczy wejść na stronę restaurantweek.pl i zarejestrować się poprzez Facebooka lub formularz zawierający podstawowe dane:

Restaurant Week Formular

Po dokonaniu rejestracji otrzymacie dostęp do listy restauracji biorących udział w festiwalu. Po tym pozostaje Wam jedynie wybrać miasto, liczbę gości oraz restaurację, w której chcielibyście skosztować wykwintnego obiadu. Rezerwacja zostanie otwarta 29 września, ale jeśli wcześniej zarejestrujecie się na stronie restaurantweek.pl będziecie mogli zabukować stolik 48 godzin wcześniej :)

A jeśli chcecie korzystać z podobnych okazji nie tylko przez jeden tydzień w roku, ale właśnie wtedy, kiedy macie na to ochotę, zobaczcie, gdzie znajdziecie kupony na tańsze jedzenie!

Kupony na restauracje przez 365 dni w roku

Festiwal Restaurant Week to świetna okazja, żeby zasmakować niecodziennych dań podanych w piękny sposób w baaardzo niskiej cenie. Ale to tylko 10 z 365 dni w roku, w których trafia się taka okazja. Nie oznacza to wcale, że w innym czasie nie możecie wybrać się do ekskluzywnej restauracji dużo taniej. Jest to możliwe dzięki kuponom na jedzenie, które znajdziecie na stronie GoDealla.

Restauracje kupony

Mamy rabaty w wybranych miastach w Polsce:

Jeśli chcielibyście sprawdzić oferty w innym mieście, wejdźcie na stronę godealla.pl i znajdźcie własną lokalizację :) Mamy dla Was jeszcze jeden prezent. Tylko u nas do 11 września możecie skorzystać z dodatkowego kodu rabatowego -15% na kategorie TRAVEL i TWOJE MIASTO na Grouponie z kodem: GO

A jeśli burczy Wam w brzuchach tak, jak nam, zobaczcie, w jakich sklepach dostaniecie tańsze produkty spożywcze, z których sami przyrządzicie coś pysznego i w jakich restauracjach czekają na Was promocje:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close