logo

Restaurant Week: korzystaj z rabatów i zaoszczędź nawet 50%

16mar 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Okazuje się, że wykwitne dania wcale nie muszą być szalenie drogie. Znamy sposoby na tańsze rachunki w restauracjach! Niedługo rozpocznie się Restaurant Week - kolejna okazja do skosztowania rarytasów w niższej cenie.

Szukasz informacji o Restaurant Week 2018? Zajrzyj do naszego najnowszego artykułu!

Niecodzienne smaki z rabatami

Oryginalne nazwy, egzotyczne składniki i wysoka jakość, to tylko niektóre skojarzenia z najlepszymi restauracjami. Docenione przez szefów kuchni i smakoszy, teraz w ramach Restaurant Week otwierają swój wysublimowany świat smaków na każdą kieszeń. Za pełne trzydaniowe menu zapłacimy tylko 39zł!


Aby skorzystać z okazji i skosztować popisowego dania szefa kuchni, należy wejść na stronę restaurantweek.pl, wybrać miasto i restaurację to której chcemy się udać. Akcja trwa od 1 do 10 kwietnia 2016 roku.

Menu za 39zł może wyglądać tak:


Te rarytasy są do skosztowania w Poznaniu, ale akcja trwa również w innych miastach: Warszawie, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu, na Śląsku, w Lublinie, Łodzi i Szczecinie. Niektóre restauracje oferują menu wegetariańskie lub rybne. Przy rezerwacji należy zaznaczyć, ile osób przyjdzie oraz podać dzień i godzinę. Warto się pospieszyć ze swoim wyborem, bo niektóre oferty są już niemal całkiem wyprzedane.Listę ze wszystkimi restauracjami biorącymi udział w akcji można sprawdzić na stronie Restaurant Week.

Poznawaj nowe smaki przez cały rok

Jeżeli lubisz jeść poza domem, ale nie chcesz przepłacać, to idealnym rozwiązaniem są strony takie jak Groupon czy MyDeal, na których sprzedawane są vouchery do kawiarni i restauracji. Dziękinim  możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych! Restauracje z grouponowymi ofertami znajdują się w prawie każdym większm mieście. Oto tylko kilka przykładowych lokalizacji:

Wszystkie pozostałe oferty możesz sprawdzić po wejściu na stronę godealla.pl, wybraniu swojego miasta i kliknięciu w zakładkę Restauracje i kawiarnie.


My od tego wszystkiego zrobiliśmy się głodni, ale jeżeli Wy wciąż nie czujecie się przekonani, to sprawdźcie kilka innych ofert:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close