logo

Reserved: dodatkowe 20% na rzeczy z wyprzedaży!

21sty 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

To już ostatnie dni zimowych wyprzedaży w Reserved. Aby osłodzić rozstanie z niskimi cenami sklep ten zrobił swoim klientom niespodziankę: udostępnił kod rabatowy, który obniża cenę modeli już przecenionych o 20%!

Reklama

Pa pa wyprzedaże

Mimo że przyzwyczailiśmy się do nich, niestety powoli przychodzi czas pożegnania. Pora powiedzieć "pa pa" tak lubianymi przez wszystkich poszukiwaczy promocji, czerwnonym metkom - oznaczającymi oczywiście wyprzedaże. W Reserved trwają już one prawie dwa miesiące.

Aby klienci marki nie doznali szoku z odstawienia i mogli przygotować się do powrotu normalnych cen, sklep komunikuje o planowanej likwidacji wyprzedaży. Jednak ostatnie dni jej trwania to dodatkowa gratka dla wszstkich, którym zależy na zakupach w jak najniższej cenie. Tylko teraz bowiem z kodem rabatowym "1601020" można liczyć na jeszcze większe obniżki: ceny wszystkich przecenionych w sklepie internetowym artykułów zostaną pomniejszone o dodatkowe 20%.

Skarby z przeceny

Przejrzeliśmy stronę sklepu internetowego Reserved, żeby zobaczyć na jakie oszczędności można liczyć, gdy zastosuje się kod rabatowy. Oto kilka okazji:

* płaszcz z kieszeniami: przed wyprzedażą kosztował 249,99 zł. Na wyprzedaży kosztuje 99,99 zł, a po zastosowaniu kodu jest to 79,99 zł

płaszcz reserved

* sukienka z wycięciem na plecach: cena przed wyprzedażą: 99 zł. Na wyprzedaży kosztuje 39,99 zł, a z kodem rabatowym 31,99 zł
sukienka reserved

* bluza z frędzlami: cena przed wyprzedażą to 99 zł. Na wyprzedaży można ją kupić za 49,99 zł, a używając dodatkowego kodu za 39,99 zł

bluza reserved

Na szczeście nie wszystkie sklepy tak szybko skazują nas na postwyprzedażową rzeczywistoćć - Reserved jest jednym z pierwszych, który zakończy okres wyprzedaży zimowych. Najbliższe kilka tygodni to jednak czas wprowadzania wiosennych kolekcji. Jeżeli więc zatęsknicie za rabatami, pamiętajcie, że u nas zawsze znajdziecie dobre promocje na to, czego aktualnie szukacie. Poniżej kilka akutalnych opcji na tańsze zakupy w znanych sklepach:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close