logo

Reserved: 50% zniżki na drugą rzecz z przeceny

06lut 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Było "3 za 2", było i do 50% rabatu przy zakupie 4 sztuk. Właśnie zrobiło się jeszcze ciekawiej: w Reserved obowiązuje teraz 50% rabatu na drugą, tańszą rzecz z wyprzedaży.

Pa pa wyprzedaże

Czerwone naklejki z napisami "SALE" już tak mocno wtopiły się w krajobraz w centrach handlowych, że można pomyśleć, iż zostaną z nami już na zawsze. Jednak tak jak już zapowiadaliśmy, zimowe wyprzedaże wielkimi krokami zbliżają się ku końcowi. Większość sklepów wysłało już swoim klientom newslettery z wiadomościami, że to ostatnie dni sezonowych przecen. Jeżeli ktoś jeszcze planuje kupno zimowej kolekcji po okazyjnej cenie, teraz jest na to ostatnia szansa. Później możemy obudzić się już w nowej rzeczywistości sklepowej, w której królować będą już tylko kolekcje wiosna-lato 2015. I to bez zniżek!

Drugi za 50%

Obowiązująca aktualnie promocja w Reserved (drugi model za 50% ceny) obejmuje wyłącznie modele przecenione . Dotyczy zarówno kolekcji damskiej, jak i męskiej, jednak promocje te nie łączą się ze sobą, co oznacza, że jedna sztuka przecenionej odzieży damskiej + jedna sztuka odzieży przecenionej męskiej, nie uprawnią nas do skorzystania z rabatu. Rabat udzielany jest na tańszy produkt.

Dodatkowo, oprócz tej promocji, aktualnie w Reserved znajdziemy także dziecięce akcesoria zimowe za 9,99 zł (dotycz objętych wyprzedażą czapek, szalików i rękawiczek z kolekcji Reserved Kids.

To jeszcze nie koniec promocyjnych dobrych wiadomości. Wciąż trwa promocja, w której za drugą rzecz z dodatków (przecenionych szalików, czapek i rękawiczek) zapłacimy 1 zł. W tym wypadku promocja na kolekcję damską łączy się z kolekcją męską. Czyli kupując damski szalik z wyprzedaży, męski, również z wyprzedaży, możemy mieć za 1 zł.

Wszystkie promocje obowiązują zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online. Każda z nich trwa do odwołania i niestety nie jest znana data ich zakończenia.

Dla osób, które szukają rabatów na zakupy niezależnie od ilości artykułów w koszyku też coś mamy. Poniżej kilka zniżek do znanych sklepów z odzieżą.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close