logo

Reserved: 30% rabatu na WSZYSTKO z kuponem rabatowym

12lis 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Uprzejmie donosimy: w jednym z najbardziej lubianych przez Was sklepów można teraz zrobić zakupy ze sporą obniżką! Chcecie 30% rabatu? Klikajcie po niego!

Reklama

Co prawda zniżka dostępna jest dla Facebookowiczów lub osób, które posiadają adres e-mail, jednak kto w dzisiejszych czasach, korzystając z Internetu (w końcu czytacie tego newsa, musicie więc mieć dostęp do Sieci) nie ma chociaż jednej z tych rzeczy? Dlatego śmiało można powiedzieć, że tak naprawdę cenę zakupów w Reserved może obniżyć każdy, kto pobierze kupon.

Co zrobić, by otrzymać kupon? Wystarczy zapisać się do newslettera sklepu, albo pobrać kupon z Facebooka. Chcąc wykorzystać przysługujący nam rabat należy go wydrukować i oddać w kasie podczas płacenia za zakupy. W przypadku zakupów w sklepie internetowym należy wpisać kod z kuponu w odpowiednim miejscu w koszyku zakupowym.

Reserved zniżka

Akcja promocyjna trwa od 12 do 17 listopada 2015 roku. Rabat dotyczy całego asortymentu marki Reserved oraz Reserved Kids, zarówno tego w pełnej cenie, jak i tego objętego sezonowymi wyprzedażami. Okazja jest więc podwójna, a nawet potrójna - warto pamiętać, że w sklepie internetowym obowiązuje także darmowa dostawa kurierem standardowym (zamówień za min. 150 zł).

W opisywanej megaokazji wszystko, co musicie zrobić, by korzytać ze zniżki to kilka kliknięć. Takie promocje są najbardziej lubiane przez klientów. Poniżej przedstawiamy kilka innych, równie łatwo dostępnych:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close