logo

Remington: wygraj wakacje marzeń lub gwarantowane 100 zł

10lip 2015

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Latem niemal każda kobieta chce mieć gładkie nogi bez żadnego włoska. Remington podpowiada jak uzyskać taki efekt i ogłasza konkurs, w którym gwarantowaną nagrodą jest kupon o wartości 100 złotych na zakup sprzętu do fotodepilacji.

Remington uświadamia Polki czym jest depilacja z wykorzystaniem technologii IPL oraz jakie daje efekty. Przy okazji organizuje konkurs, w którym można wygrać wyjazd marzeń bądź nagrodę gwarantowaną: kupon rabatowy o wartości 100 złotych na zakup urządzenia do fotodepilacji i-Light 6500 lub i-Light 6750, który można zrealizować w e-sklepach Media Markt i Saturn. Jeśli chcesz wziąć udział w zabawie, najpierw wejdź CzasNaGladkosc.pl i wybierz czy chcesz otrzymać kupon rabatowy, czy może chcesz zawalczyć o nagrodę główną.

Kupon o wartości 100 zł za darmo

Sprawdziliśmy, czy obiecywany kupon rabatowy rzeczywiście można tak łatwo zdobyć. Wchodząc na stronę konkursu i deklarując formę udziału, na początku należy wskazać części ciała, które poddajemy depilacji:

Po wybraniu danych sfer, otrzymujemy pewien zaskakujący wynik... Kalkulator oblicza nam czas, który możemy zaoszczędzić, gdy zamiast golenia maszynką, będziemy depilować wybrane części ciała przy zastosowaniu technologii IPL. W zależności od tego, jakie części ciała zaznaczyliśmy, całkowity czas przeliczany jest np. na ilość randek w kinie, spotkania na pogaduchy z przyjaciółką czy wizyty u fryzjera ;-) Następnie wypełniamy dane potrzebne do pobrania kodu rabatowego - wystarczy tylko imię, nazwisko i adres e-mail. Na maila przychodzi link aktywacyjny, a następnie kolejna wiadomość: tym razem już z kuponem rabatowym (każdy użytkownik otrzymuje unikalny kod, dlatego zakryliśmy nasze, żebyście nie zdziwili się, że już nie działają ;-))

Ważność kuponu wygasa 21.08.2015 r. Wzięcie udziału w konkursie z nagrodą gwarantowaną jest naprawdę szybkie. Urządzenie i-Light 6750 zarówno w Media Markt, jak i w Saturnie jest w tej samej cenie, a model i-Light 6500 jest tańszy w Media Markt o 10 zł.

Wygraj wyjazd marzeń

Jeśli już wykorzystasz kod rabatowy i zakupisz profesjonalny sprzęt do fotodepilacji, może czas, żebyś także pomyślała o spełnieniu swoich marzeń o wyjeździe? Wystarczy, że zalogujesz się na Facebooka i wypełnisz formularz konkursowy, w którym muszą znaleźć się Twoje podstawowe dane (imię, nazwisko, e-mail) oraz wykonasz zadanie: "Dzięki depilacji IPL możesz zaoszczędzisz aż X dni/godzin/minut - napisz jak ciekawie wykorzystasz ten czas!". Nagrodą główną jest voucher o wartości 6 000 złotych do wykorzystania na dowolny wyjazd z oferty Zing Travel. Jak to w niektórych konkursach bywa, pojawiły się także nagrody pocieszenia: 10x i-Light Prestige o wartości 1599zł i stroje kąpielowe o wartości 100 zł. To jeszcze nie koniec! Przewidywane są również nagrody dodatkowe: 20x i-Light Reveal IPL o wartości 799 zł i stroje kąpielowe o wartości 100 zł (to nagrody przyznawane tym uczestnikom, którzy otrzymają najwięcej głosów w rywalizacji na www.czasnagladkosc.pl). Szczegółowe informacje o zasadach konkursu, przebiegu głosowania i ocenianiu prac konkursowych znajdziesz w regulaminie. Jeśli nie uda Ci się wygrać, sprawdź co możesz kupić w innych cenach:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close