logo

Rejestracja numeru na kartę - oferty 6 największych operatorów

20gru 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Masz telefon lub internet na kartę? Jeszcze do 1 lutego 2017 możesz zarejestrować swój numer! Zobacz jakie bonusy za rejestrację oferują poszczególni operatorzy.

Reklama

Rejestracja - z czym to się je?

Zgodnie z nową ustawą o działaniach antyterrorystycznych, od 25 lipca 2016 roku rejestracja numeru na kartę jest obowiązkowa. Możecie to zrobić u dowolnego operatora i radzimy Wam wybrać się do wybranego punktu jeszcze przed końcem roku, ponieważ do 31 grudnia czekają na Was promocje. Rejestracja oznacza, że do każdej karty SIM zostaną przypisane podstawowe dane użytkownika: imię i nazwisko, PESEL, numer telefonu. Od tej pory żadna karta SIM nie będzie anonimowa. Czy rejestracja jest obowiązkowa? Tak! I nie ma tutaj żadnych wyjątków. Bez względu na to, ile masz lat, od jak dawna jesteś użytkownikiem numeru czy dopiero planujesz zacząć korzystać z telefonu lub internetu na kartę, rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich. Osoby, które ukończyły 13 lat mogą dokonać jej samodzielnie w wybranym punkcie lub przez SMS, a wszystkie dzieci poniżej 13 roku życia muszą udać się w celu rejestracji do salonu razem z rodzicem lub prawnym opiekunem.

Gdzie mogę zarejestrować kartę SIM?

Rejestracja numeru na kartę najlepsze oferty

Swoją kartę SIM możecie zarejestrować oczywiście w salonach wybranego operatora oraz dodatkowych punktach przez nich wyznaczonych. Wszystkie informacje znajdziecie na stronach internetowych operatorów. Rejestracji możecie dokonać w dowolnym salonie. Jeżeli posiadacie kartę SIM operatora Play, ale chcecie zarejestrować ją w salonie Orange, oczywiście jest to możliwe, ale wiąże się to z przeniesieniem numeru do operatora, u którego odbywa się rejestracja karty. I tutaj właśnie możecie skorzystać właśnie WY! Jak? Operatorzy "biją" się o nowych klientów i chcąc przyciągnąć ich do swojego salonu w celu rejestracji numeru, oferują różne dodatkowe bonusy.

Bonusy za rejestrację

Wzięliśmy pod lupę oferty 6 największych operatorów w kraju: Play, Plus, Orange, T-Mobile, Nju Mobile i Virgin Mobile. Zobaczcie, gdzie najbardziej opłaca Wam się zarejestrować kartę SIM.

Operator Bonusy dla dotychczasowych klientów Bonusy dla przenoszących numer
Play konto ważne 1 rok, 100 zł na rozmowy i SMSy (30 dni), 10GB internetu (30 dni) konto ważne 1 rok, 100 zł na rozmowy i SMS-y (60 dni), 10GB internetu (60 dni)
Plus konto ważne 1 rok, 500 zł na rozmowy i SMSy, 50GB internetu konto ważne 1 rok, 500 zł na rozmowy i SMS-y, 50GB internetu
Orange 100 zł na rozmowy i SMSy, 100GB internetu 100 zł na rozmowy i SMSy, 100GB internetu
T-Mobile konto ważne 1 rok, nielimitowane rozmowy do wszystkich krajowych sieci (30 dni), 10 GB co miesiąc nawet przez rok konto ważne 1 rok, nielimitowane rozmowy do wszystkich krajowych sieci (30 dni), 10 GB co miesiąc nawet przez rok
Nju Mobile 1000 zł na rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich, 100 GB internetu (30 dni) 1000 zł na rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich, 100 GB internetu (30 dni)
Virgin Mobile zwrot 50% opłaty za pakiet #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ, #DLAMNIESUPER (60 dni) zwrot 50% opłaty za pakiet #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ, #DLAMNIESUPER (60 dni)

Naszym zdaniem najlepszą ofertę znajdziecie w Nju Mobile. Aż 1000 zł na rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich sieci oraz 100 GB internetu. Jedynym minusem jest to, że oferta ta ważna jest jedynie 30 dni od momentu rejestracji numeru, jednak większość operatorów oferuje dodatkowe bonusy właśnie na miesiąc, dlatego z tej i tak warto skorzystać.

Karta Milion Warta

Wszyscy, którzy swoje numery zarejestrowali w sieci Play, mogą wziąć udział w loterii, w której do wygrania jest aż MILION złotych i dodatkowo 5 x 100 tys. a co tydzień 250 x 1 tys. na karcie Visa. Żeby wziąć udział w loterii wystarczy:

  1. wejść na stronę akcji klikając TUTAJ
  2. wpisać swój zarejestrowany numer
  3. wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych
  4. wpisać w odpowiednie pole na stronie unikalny kod, który otrzymasz SMSem

Wasze zgłoszenia będą przyjmowane do 14 lutego, a wielki finał już 17.02! Powodzenia! :-)

A jeśli przyda Wam się nowy telefon, z którego będziecie mogli skorzystać z tych wszystkich dodatkowych bonusów, które oferują Wam operatorzy, skorzystajcie ze zniżek. Mamy listę promocji na sprzęt elektroniczny, w tym telefony!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close