logo

Reebok: wygraj bilet na walkę Jędrzejczyk i zgarnij zniżkę na obuwie

02cze 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Uzupełnij formularz o swój adres e-mail i datę urodzenia oraz wygraj bilety na walkę TUF 23 Finale i UFC 200, na których wystąpią dwie, świetne zawodniczki MMA: Jędrzejczyk oraz Gadelha bądź zawodnicy Cormier vs Jones. Walka odbędzie się w Las Vegas, a Ty masz szansę być tam zupełnie za darmo, dodatkowo z zapewnionym zakwaterowaniem i wyżywieniem!

Reklama

Konkurs organizowany pod brandem Reeboka zawsze musi oznaczać coś dobrego. Od razu mówimy, że w tej rywalizacji nie wygracie sportowych butów czy ubrań. Gra toczy się o coś znacznie lepszego i niezapomnianego! Ale nie zostawimy Was bez zniżek na obuwie Reebok ;-)

Walka Jędrzejczyk vs Gadelha

Nagroda w konkursie jest naprawdę wyjątkowa! To możliwość uczestniczenia w The Ultimate Fighter (TUF) 23 Finale, czyli walce MMA Jędrzejczyk vs Gadelha oraz Ultimate Fighting Championship (UFC) 200 - Cormier vs Jones 2. Do wygrania są dwa bilety wstępu + przelot w obie strony dla dwóch osób na trasie Warszawa-Las Vegas. Wylot w terminie 7.07.2016 roku. Ponadto, nagrodą jest także zakwaterowanie oraz wyżywienie dla dwóch osób. Czyli tak naprawdę wypasiona oferta włącznie z niezapomnianymi wrażeniami z walki naszej polskiej zawodniczki MMA.

(źródło: twitter @joannamma)

Zasady konkursu

Zgłaszając się do konkursu należy podać jedynie swój adres e-mail oraz datę urodzenia. Warunkiem uczestnictwa jest także zapoznanie się oraz akceptacja regulaminu.

Zadaniem konkursowym jest natomiast stworzenie motywacji dla naszej Joanny Jędrzejczyk. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną wypowiedź, dlatego warto zastanowić się co chcecie dokładnie przekazać Joannie przed walką.

Zniżki Reebok

Jeśli już jesteśmy w temacie tak znanej marki jak Reebok, chcielibyśmy od razu poinformować Was o najnowszych zniżkach na obuwie oraz odzież tej marki! W końcu oprócz pomagania Wam w wygrywaniu dobrych konkursów jesteśmy od tego, żeby pomóc Wam znaleźć najlepsze okazje do oszczędzania - nawet przy codziennych zakupach.

Zniżki znajdziecie zatem na przykład w sklepach:

  • La Moda: buty oraz obuwie Reebok oraz innych znanych marekdo -70%
  • Sizeer: wyprzedaż butów sportowych (w tym Reebok) do -50%
  • 50 Style: runninowe hity cenowe

A więcej promocji na artykuły sportowe znajdziecie tutaj:

A na zdjęciu głównym Joanna Jędrzejczyk z nowej kampanii Reeboka, źródło: mmania.pl

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close